Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

neskusena

ja osobne si myslim ze na tom vobec nezalezi ci si panic alebo nie, ale podla mna by aspon jeden mal mat trosku skusenosti aby to na prvykrat pre toho druheho bolo lepsie

jelen

no ako vidim nazory su rozne, a to je dobre. mixal345 choroba to urcite nie je, to suhlasim , ani hanba by to nemala byt. A samozrejme to co tu napisala waw beriem ako uprimny nazor, ale myslim si ze zena by mala k tejto teme pritupovat citlivo (nehovorim ze waw nepristupuje, neviem, nepoznam ju). Mna sice trosku mrzi ze maju niektory na to iny nazor, ale to nie je az taky problem, co ma najviac mrzi (a vtedy sa zahanbim) je ked som k tej babe uprimny a ona mi to v zapati vyhodi surovo na oci, aj s vysmechom. Myslim si ze tieto veci sa daju povedat aj inak. A viem ze aj par mojich znamych maju s tym zle skusenosti.

mimka

lilotka, som rada, že som neni sama. sú dni , kedy mi to je fakt veľmi ľúto, že si už preskákal svoje. bolo by mi krajšie, keby som vedela, že som jeho prvá. aspoň teraz viem, že som neni sama na tomto svete.

lilotka

Čo by som ja dala za to, keby som bola prvá. Mne ma mojom priateľovi tiež vadí, že ich mal predo mnou viac. Tak isto ako u mimky. Ja som bola panna a on ich mal predomnou šesť. A hrozne mi to vadí. Už sme spolu dva a pol roka a aj tak mi to stále vadí. Ja by som si takého chalana vážila. Veď povedzme si rovno. Takých chalanov musíme s lupou hľadať.

mixal345

nie je to hamba ani choroba. Rob ako myslis a taku budes mat asi aj babu. ty vies co od partnerky cakas, chces je dat a s akymi nazormi si ju predstavujes.

waw

polozil si uprimnu otazku a tak ti dam na nu uprimnu odpoved. ja sama som este panna, ale s panicom by som chodit nemohla. nech si hovori kto chce, co chce, mozno to nie je pekne, ale ja sa poznam, viem vycitit uz po par rozhovoroch na najroznejsie temy (okrem tykajucich sa sexu) ci je alebo nie je chalan panic. a starsne mi to vadi, mozno prave preto ze mna pritahuju take neromanticke typy (tym som ale zasa nemyslela ze by som nechcela aby bol pri mne prvykrat absolutne neohladuplny). jednoducho cakam iste skusenosti od muza. ale to som ja a ine mozno chcu neskusenych priatelov. je to kazdeho osobna vec. kazdy sme iny a paci sa nam nieco ine. dolezite je ujasnit si co chces ty a ist za tym...

mimka

on ich vystriedal 7, čo je dosť. možno keby som to vedela skôr, než sme do toho vhupli, by ma to odradilo. desila ma myšlienka, že ja som panna a on taký ostrielaný. ale aj teraz ked si na to zmyslím, je mi to trošku ľúto. pozri, ak ťa bude dievča skutočne ľúbiť, nemôže jej to prekážať. mala by byť rada, že si taký aký si. takých je dnes málinko.