puder

Danielle24

Ahojky.
Tieto pudre su, podla mna celkom fajn:
- Lavera - kompaktny puder (prijemna textura, dobre kryje, prirodny )
- Bourjois - Bio détox ( dnes som kupila, obsahuje chlorofyl = plet dokaze dychat, velmi prijemny na tvari a vobec nevysusuje)
- Oriflame - Studio Artist (teraz je to taka novinka, ale je dobry. nevysusuje a vytvara jemny film na pleti. Akurat je strasne malicky. Ale odporucam)
- Pupa - Kompaktny puder zmatnujuci ( zda sa byt velky, ale nenormalne rychlo sa mina za tu cenu... ale na prekrytie nedokonalosti je velmi dobry. trosku vysuje - skor na leto )

simka111

Ja som pouzivala denny krem, pudrovy mejakp Essence a nato affinitone,vyzeralo to pekne ale teraz uz neposobi tak prirodzene mozno je to tim ze je von zima a nezvlada tie prechody zo zimy do tepla... fakt neviem co si vybrat.. nechcem zaplatit za značku ale za kvalitu :D

iwus93

Tiež som rozmýšlala nad tým Affinitone púdrom. Musela by som si aj make-up kúpiť?? nestačí púder a denný krém?

simka111

Ja mam teraz Affinitone je dobry.ale mam pocit ze teraz nema taky pekny vzhlad na pleti ako na zaciatku..neviem..asi treba zmenu...rozmyslala som nad pudrom od ASTOR- Anti shine mattitude ale zase mejkap chcem od inej znacky a neviem ci to mozem zmiesat..mozno prave to ze mejkap mam od jednej znacky a puder od druhej sposobuje to ze je ten puder velmi viditelny :(

simka111

Aha tak na suchu plet absolutne neviem.. :( ale ja by som chcela nejaky taky ktory sa dokonale prisposobi pleti aby nerobil mapy a rozne smuhy...a hlavne aby netvoril na pleti prašok a potom to vyzera blbo...

iwus93

ja som mala ten Dream matte mousse...celkom dobrý len mne robil šupiny na tvári...neviete poradiť nejaký púder na suchú pleť??