Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

ninna5

ahojte, mám rovnaké problémy a chcela by som sa ich už konečne zbaviť. počula som o Kordycepse, že je aj na takéto problémy. Neskúšali ste ho niekto náhodou? Nezaťažuje príliš telo?

RNG

vikki, je hromada antimikrobialnych latok, ktore maju velmi siroke spektrum nicenia roznych moznych mikrobov.
Osobne odporucam hjavne GSE roztok na pitie aj vyplachy a koloidnu striebornu vodu na vyplachy. A samozrejme som vzdy zdoraznoval napravenie si crevnej flory, dostatkom vlaknin, probiotik pripadne precistit roznymi inymi prostriedkami(collostrum, Triphala, enzymaticke cistenie, bentonity, zeolity, aktivne uhlie)
Totiz spravna flora v crevach produkuje velke mnozstva obrannych latok, ktore telo pouziva na obranu proti skodlivym infekciam vsade v tele.

66666

ahojte,ja mam vytoky niekolko rokov,a z vlastnej skusenosti,pretože som už zmenila 3 gynekologov za 5 rokov,mi s tým nikto nepomohol,bola som aj na imunologii,roboli mi autovakcinaciu ::kvapky,žial ani tie nezabrali,co mi pomohlo boli probiotika od RNG,dalej že so prestala použivat intimky...pretože tým že som ich použivala.brala som vlhkost posve čo musela si tvorit´ten vytok,ako som ich prestala použivat vytok prestal i ked este stale som mala plesne....a tých sa momentalne zbavujem pomocou liekov CANDIVAC...je to liek volnopredany je to 30 ks...tabliet.ktore su na 3 mesiace...beru sa 10 dni potom 20 dni pauza,momentalne ich pijem este len 2 mesiac a zatial som velmi spokojna.V lekarni sa ceny pohybuju od 650-700,-sk----ale na inter.lekarni DOCSIMON.SK ich maju za 373 ,-sk.....neviem kolko j eto v €.....skuste

riata3

Caute už som to tu písala niekolkokrat, ja som mala problem s zapalom pošvy 10 rokov, kazde dva mesiace, stale sa mi to opakovalo, až ked mi nahodou vytiahli dva mrtve zuby na ktorých som mala ložisko moje problemy sa uplne vytratili, naozaj vobec nič už vyše roka. Zuby ma neboleli, len nahodou mi ich konecne yrtg lekarka a na snimku bol nalez, hned som si ich dala vytrhnut a odvtedy mam pokoj. Az po case som si uvedomila, ze vlastne moje zapaly candidy pošvy sposobovali tieto zuby, ktoré mam mrtve už vyše 15 rokov. Ciže treba hladat príčinu aj inde, dokladne vysetrenie krvi, lebo candida moze byt aj sprievodny znak nejakeho ineho ochorenia chronického, o ktorom ani nevieme.Napríklad aj hnisave ložiska pod madliami, pri castych anginach mozu sposobovat problem ako aj zuby, i ked nemusia boliet.

wikki

RNG,prosim vas o radu,viem,ze sa toho strasne vela popisalo o vytokoch a zapaloch,ja mavam vytok bez akychkolvek tazkosti ako palenie,svrbenie,najprv ma lekari presviedcali,ze je ok,ale potom vzali kultivaciu a vysiel streptokok,ked sa preliecil antibiotikami,tak zase E.coli a takyto kolotoc trva uz dlho a chcela by som skusit prirodnu liecbu,neporadite mi? dakujem

mjanik

desana-že to ty nevieš,to ešte neznamená ,že to tak nie je,je to tak, ako som to napísal,a nakoniec ja som to nepísal Tebe,ale tým čo to potrebujú a nezaškodilo by Ti trošku si o akupunktúre prečítať

sky

Mjanik, mas k tomu aj nejaku teoriu alebo skusenosti z liecenim Candida Albicans akupunkturou? Lebo nevidim suvislost medzi cinnostou sleziny a pecene a Candidou. Neuvazujem sice o akupunkture, ale chcel by som podrobnejsie vysvetlenie k tvojmu odporucaniu.

evička

Sky, to chce poriadnu a dlhodobu liecbu, ale komplexnu, nie iba zameranu na gynekologiu. mne trvala liecba skoro dva roky. naozaj sa to neda vyriesit za mesiac. to je prve, co si musite uvedomit ty a tvoja priatelka. a najst si odbornika, ktory vie ako na to, lebo kazdy lekar nie je odbornik.

desana

boze, mianik, naozaj ti to nie je trapne ako tu vsetkym ponukas svoje akupunkturne sluzby? tak prosim ta, pomoz aj mne: potrebujem nove auto, ale nemam nan dost penazi. pomoze mi akupunktura? urcite ano, ved podla teba sa nou da vyriesit naozaj vsetko!