Nedostala som menzes po antikoncepcii

Príspevok v téme: Nedostala som menzes po antikoncepcii
anonymka001

Beriem antikoncepciu a asi po 20hodinach som pozila tabletku nieco ako "stop baby". Mala som dostat v utorok kramy a nedostala som ich, moze mi niekto poradit? Zacinam byt zufala... nemozem byt tehotna, ze? Kedy ich dostanem? V sobotu si mam zas zobrat antikoncepciu, mam si ju dat ked ich nedostanem alebo nie?

3martina3

Tak potom tehotna nemozes byt. Ak zabudnes ATK vziat do 12 h, tak sa musis chranit aj inak. Kedze si uzila tu "stop baby" tabletku, tak je to v pohode, tie sa tusim musia zobrat do 72 h od styku - dokazu dost rozhadzat cyklus, takze neviem ako sa teraz ma postupovat, ale skor si myslim, ze mas pokracovat v brani HAK aj ked menzes nedostanes. Skus napisat na www.antikoncepcia.com tam ti odpovie gynekolog do 24 h. Len mu to prosim napis zrozumitelne :)

anonymka001

beriem antik. zabudla som si dat v stredu tabletku, dala som si ju vo stvrtok a o tyzden na to som mala pohlavny styk,no z obavy otehotnenia som si po 20h dala este tabletku nieco ako "stop baby"

anonymka001

beriem antik. zabudla som si dat v stredu tabletku, dala som si ju vo stvrtok a o tyzden na to som mala pohlavny styk,no z obavy otehotnenia som si po 20h dala este tabletku nieco ako "stop baby"

3martina3

Nejako nechapem otazke....Beries teda antokoncepciu a zabudla si uzit tabletku a dala si si ju az po 20 hod., ci ako?