Mám vnútorné hemoroidy

mamaro

anonym45 skus vysetrenie LS chrbtice, hemese skor bolia ale pichanie v oblasti konecnika vyzera skor na stavce L5 alebo S1.

mata-wasabi

wasabi tiez by ma to zaujimalo.
z mojej skusenosti- vzdy som sa bála analneho sexu prave kvoli tomu,ze mám problém s h.,stalo sa mi aj ze som krvacala par krat. ale predsa len som ho nechtiac vyskusala a poviem ti ze moje problémy odvtedy zmizli, akoby sa zvacsil analik,dokonca mám pocit ze mi prave analny sex pomaha..takze ja vázne neviem?Tiez by ma zaujímalo ci si nemozem ublizit....-)))

agina

Na vnutorne hemoroidy su dobre FAKTU capiky, dostat ich v lekarni, stoja okolo 100,- a zavadzaju sa tyzden do konecnika.

wasabi

... ak má niekto vnútorné hemoroidy, môže mať ANALNY SEX?
Alebo... počul som, že práve análny sex "rozcvičí" zvierač a potom človek nemá hemoridy..., ja ho "zatiaľ" nepraktizujem..., ale... môj partner by chcel...

ivo

OKOLO KONECNIKA STRASNE PALI,SVRBI A MAM TRHLINY.POUZIVAL SOM ROZNE MASTI A KUPELE V DUBOVEJ KVORE.TERAZ NEVIEM CO NA TO ABY SA TO ZAHOJILO

agina

Dokonca si predstavte, ze hemoroidy sposobuje aj ALERGIA!!! Hlavne alergia na prach, pel a roztoce, ktora sa usadza na slizniciach a robi tam sarapatu.