Euthyrox - kto ho pozná?

alpa

Chrom reguluje hladinu cukru v krvi, ale to posobi z dlhodobeho hladiska, znizuje chut na sladke... neviem co by ti pomohlo.. asi nic. Zajtra si chod rano zabehat na lačno :-)

aljoska

Euthyrox obsahuje hormon štitnej žlazy.Nemá žiadny vplyv na chudnutie, ani na rýchle spalovanie a pokial ti ho netreba a užiješ ho može ti to rozhádzať šž.Možeš si navodiť stav hyperfunkcie a to je spojené s roznymi problémami.Tak nešpekuluj a bud rada,že nemusíš nič také užívať.

ja3

ja20, alebo by mohlo pomoct, keby som si dala teda skor tbl. na znizenie cukru v krvi? To by mohlo trochu pomoct, ze by sa to vsetko nevstrebalo?

ja20

to je podla mna hazard.brat lieky ked netreba. co potom ked ich bude treba a nebudu ucinkovat prave kvoli tomu ze sa beru ked sa nemusia??!!

veruuu

ahoj ja3....ja beriem euthyrox uz asi 10rokov(lebo mam problemy so stit zlazou-teda musim)neviem ti s urcitostou povedat ci by ti to uskodilo,,,,najskor nie ale prosim:-)existuju aj lepsie sposoby:-)napr si par krat vybehni hore po sxodox amas to bez rizika(teda ked nepocitam moznost vymknuteho clenku:-D)a jedna tab ti urcte spalovannie nezryxli natolko ze by ti to pomohlo:-) takze uz len kv mne si to neber.ok:-)