Otázky na RNG

kajulka6

RNG tak ja ten Citricidal zle uzivam a nicim si mikrofloru. Ja to ale nemozem takto popijat ze nakvapem 35 kvapiek a cely den upijam, strasny horkac a pre male dieta to mi syn nevypije.
Ja to davam sebe aj synovi do mlieka, tak ako by si inak odporucil davkovanie tak mam radsej dat synovi 4,5 rocnemu 16kg dat 1 alebo 2 kvapky kazde 3 hodiny,niekolko x denne?Teda ako by si spravil davkovanie pre dospeleho a dieta ze mu kvapnem na lyzicku do mlieka. A co tablety Citricidal biochem, mam aj tie je to ten pravy Citricidal pisu ze 1 tabletka je ako 4 kvapky,to mam ako uzivat? Aj to dam rano a vecer zapit synovi,snad som mu neznicila mikrofloru. Dakujem RNG za odpoved

mamado

RNG, chcem sa Ti poďakovať.
Riadila som sa Tvojou radou a synovi 7 ročnému /intolerancia na laktozu/ som dva týždne nedávala lepok a červené fľaky po nohách začali miznúť.
Takže ďakujem veľmi pekne.
V máji ideme na kontrolu ku gastroenterologičke, tak mu dám vyšetriť aj lepok.
Prajem peknú veľkú noc.

RNG

Kajulka, zalezi to od toho, nakolko sa ti to rozriedi, kym to pride do criev. Ked je to rozriedene pod 200 ppm(200 mg na liter) tak to uz neznici drvivu vacsinu probiotik ale este stale rozne skodlive mikroby.
! kcapka citricidalu, toho silneho a ucinneho, obsahuje asi 20 mg citricidalu, tj do lita vody ti to da roztok 20 ppm, do deci vody ti to da roztok 200 ppm
8 kvapiek do deci vody je koncentracia 1600 ppm, co znici prakticky vsetky probiotika, aj ked sa to v zaludku rozriedi na polovicu, tj 800 ppm
8 kvapiek do 4 deci vody je koncentracia 400 ppm a ked asa toto rozriedi v zaludku na polovicu, tak je to este stale 200 ppm, tj ucinne na rozne skodlive mikroby ale neznizi to dobre.

Moj navod, 35 kvapiek do litra vody ti da roztok okolo 700 ppm, co po malickych glgoch sa v zaludku rozriedi na menej nez 1/3 a teda do criev sa dostane v koncentracii pod 200 ppm .

kajulka6

RNG a ked si dam naraz 8 kvapiek Citricidalu je to uz vela,pozabijam si tym probiotika v crevach? Ja si davam 3x denne po 8 kvapiek a synovi som davala 3x3 kvapky, 5rocnemu.

RNG

Fialove nie su krvny vyron, ale len nedostatok kyslika pre zrazeniny v cievach.
Krvny vyron je cierny= tmavocierny.
Cievky v tele praskaju lebo maju privela usadenin na sebe(krehke=hrube=tvrde) a pre stratu pruznosti.
Odporucasm kazdemu si cistit cievy lecitinom, pouzivat vitaminy D-3 a K-2 na prestahovanie kalcifikatov z makkych tkaniv do kosti, a takym co maju krehke cievne steny brat hodne vitaminu C, bioflavonoidov, vitaminu E a inych antioxidantov na spruznenie stien ciev proti praskaniu

RNG

Rita na tvorbu T-4 a T-3 hormonov je treba aj jod aj selen a zialbohu oboch mame v potrave primalo, najma ked chlor brom a fluor nas o jod velmi silne rabuje dnes. {Preto ich odporucam doplnit.

RNG

Lia 84, daj tam 8 kvapiek praveho citricidalu, tolko tam davam minimalne aj ja, niekedy az dvojnasobok.
Stara osvecena jodova tinktura bola 2% jodu a 2.5% KJ(jodid draselny) rozpustene v 50% alkohole.
Kyslocniok zinocnaty nebieli kozu, ale je biely a jod som tam pridal na to, aby som to zafarbil blizsie k telovej farbe. Naviac je to protiplesnovy a sterilizacny doplnok, a cast toho jodu sa vstreba aj do tele, ked ho mame zialbohu nedostatok.

RNG

Menna, zapaly zaludka sposobuju mikroby, co tam dostanes na surovych jedlach a rozmnozuju sa , ked nemas dost kyselin, co by ich maju potlacit. Pri nedostatku kyselin nie je ani dobre travenie a absorbcia zivin a casto sa mikroby/zapaly prenesu postupne aj do criev a znicia dobru probioticku floru. To vsetko vedie posrupne k stovkam roznych zdravotnych problemov.

eminka

Dobrý deň. Asi rok s menšími prestávkami užívam Serrapeptazu. Teraz som zistila, žemám fialové dva nehty na nohách. Ako krvný výron. A aj na jednom viečku,s odstupom času asi dvoch týždňov. Môže byť veľa tej Serrapeptaza? Alebo veľa C vitamínu?