Otázky na RNG

RNG

Orol skor vsetky druhy obsahuju liecive latky v geli, tj vo vnutornej duzine a az toxicke latky vo vonkajsej supke, v jej zltej stave/latexe, kde sa nachadza najma aloin, co znacne prehana.
Aj ten latex ma rozne liecive ucinky, ale je zaroven mierne toxicky, preto ho FDA zakazala predavat ako potravinovy doplnok
en.wikipedia.org
Vacsina gelu pochadza z divokych alebo dnes aj pestovanych gigantov tejto rastliny, tj z druhu aloe vera Barbadiensis, Miller.

RNG

Numbius, dpvodov na psoriazu je hromada a povacsine sa rozne kombinuju. Ja by som pridal do tej bravcovej masti par kvapiekmcitricidalu , pripadne si urobil zmes, co viaceri svajciarski studenti vybnasli a farmacia o nej nechce ani pocut, je to zmes 100 gramov avokadoveho oleja a 50 mg vitaminu B-12 vo forme cyanocobalamine.Pomohla doxt velkemu percentu ludi s roznymi koznymi problemami, najma exemami ale aj inymi.
en.wikipedia.org
oj vnutorny pocit je, ze je to vysledok kombinacie zamorenia tela viralnej cinnosti a mozno aj parazitov. A ked sa koza narusi, tak do toho vstupia aj rozne mikroby zvonku.

orol

Dobry vecer pan profesor, dovol mi otazku

Chcem kupit liecive Aloe vera, doma ho pestovat v kvetinaci a robit z neho lieciva

ktory druh aloe vera kupit ?

numbius

RNG: mam otazku, ohladom psoriaza.
- otec ma s tymto problem, musi si postihnute oblasti denne mastit (pouziva bravcovu mast).
- nevedel by si poradit ako bojovat proti psoriaze, zmiernit jej ucinky ? dakujem vopred

RNG

Na rozne virusove infekcie odporucam najma masivne davky vitaminu C, 1 gram esteru C kazdu hodinu, tj aj v noci, tiez chaparal, 2 x 1 gram a ine. Viac na zvysovanie viralnej imunity a potlacanie roznych virusov najdes cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes.

RNG

Perla, ked sa zacnu tvorit v tele najma v nose hlieny z akehokolvek dovodu, tak sa tam pri dychani dostanu mikroby, co vedia v hlienovh a z hlienov zit. Takze napr ked hlieny zacnu s alergiou, alebo inym mikrobom, tak pokracuju s tymi hlinovymi infekciami, na ktore nie je atb ucinne, ba prave naopak, ich podpori tym, ze potlaci v tele ich prirodzeneho nepriatela, probiotika.
Na odhlienenie je NAC a serrapaptaza, proti mikrobom v hlienoch je napr oreganovy olej.
Priklad na tie hlienove mikroby je napr rozkladny Aspergillus pneumoniae, co ti uz v nazve hovori, ze sposobuje zapaly priedusiek a pluc svojimi vyluckami.
Mykoplazmy neziju v hlienoch to su vnutrobunecne parazity.

RNG

Kajulka 6, kvasnicove su najjemnejsie, tj najlepsie sa absorbuju.
Ale aj ja pouzivam extrakt z agaricus blazei, najma ked maju v Swansonvitamins nan vypredaj(2 za jedno)

RNG

Roman 27, to zariadenie v Lucenci je poloautomat, tj ked dodrziava cistotu vody, zakazdym ma ten isty vysledok./ Moj brat si odtial zobral 2 litre pred asi mesiacom a vyzeralo to rovnako, ako predtym, tj ked som to tam povodne nainstaloval

perla1

Rng takze ak bude syn dlho pokasliavat ako teraz uz cca mesiac moze ist o mykoplazmy a je lepsi olivovy list? Oregano pises ze je dobry na hlieny a kvasne a plesnove infekcie-to su ake, nejake kvasinky syn urcite nema a plesne to co pod tymto myslis. A na rhinovirusy je co najlepsie?????
dakujem