-Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-

Príspevok v téme: -Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-
ja333ja

CHCEM SA VAS OPYTAT AKY MATE NA TO CELE NAZOR RPCKY,POKEC,AZET...???
WIEM,ALE JE NORMALNE PONUKAT SEX 14-16ROčNIM BABAM ???
ALEBO VôBEC JE TO POD UROVEN,MATE SKUSENSKTI S BLBIMI REčAMI NA AZETE,ALEBO DOKONCA STE SA Už ZOZNAMILI,STRETLI SEXUALNE CEZ AZET??
moj nazor je,radšej tam nechodit,su tam inbecilovia,alebo nevedomy ludia...
neni lepšie sa zoznamit napr...niekde na ulici???
prosim o rady,nazory.skusenosti,všetko
DAKUJEM

wowo

stretnes vsetko tam,,aj sex,aj uchylov aj same nadavky, pre nic za nic,,vela uchylov,,ALE!!PO a ja svojho praitela a RANDEa to boli slusaci,,co som si vybrala z 250 rp..po 3 mesiacoch mozno manzela,,takze,,,,,to je aspon ukazovatel populacie slovenska,,taky sme,,nie je to o nic iny server ako iny server...taky su ludia!

ninka111

Ja si tam pisem len s ludmi, kt.poznam. Ak mi nahodou pride nejaka blba rpcka, tak to zavriem a vobec sa nad tym nepozastavujem.

moniqa87

ja tam sice chodim, ale len si s ludmi pisem, nasla som tam aj takych kamaratov s ktorymi uz pisem viac ako dva roky, ale partnera som si tam nikdy nehladala, neverim tomu a okrem ineho su tam naozaj aj taky ktorym nejde o nic ine len o sex a niektori si dokonca ani nedaju vysvetlit, ze nemam zaujem, proste su tam aj normalni ludia no treba mat na nich stastie

zuzana175

ja som mala stretko cez azet.a mozem si len pochvalovat.ale zas si s kazdym nevypisujem.proste sme si sadli a stretli sme sa a stretavame sa az dodnes:)

lea123

no ja mam tiez povacsine take skusenosti ze same sex-stretka navrhuju a to cloveka hned znechuti, ale tak obcas sa tam najdu aj svetle vynimky, a ja som taku nasla prave tam, zoznamili sme sa najskor cez azet a potom presli na skype a po pol roku sme sa stretli s sme spolu, ak mozem povedat, tym ze som s nim komunikovala kazdy den pol roka poznam ho velmi dobre, ovela lepsie ako vsetkych mojich ex dokopy (a to som sa s nimi zoznamila normalnym sposobom). cize je tam vela perverznych osob (nemozem povedat ze len chlapi lebo su tam aj baby co sa len tak ponukaju), ale par vynimiek sa tam najde a tie potom fakt stoja za to.

nassaska

Chodila som tam...ale prestala..samy uchylak..to by sa nemalo volat pokec ale sexzoznamka...ti ludia tam nechodia kecat ale hladaju si prostrednictvom toho sexualnych partnerov na jednu noc..alebo dlhodobo pekne za peniazky ..a to tam chodia aj 6rocne deti a daju si tam aj svoju fotečku ked som to videla tak som skoro odpadla..ved to je hrozne..pokec by mali zrusit..