Ako si vyvolať menštruáciu?

snezka

nie nespali sme spolu že by sme mali sex či už chraneny alebo nie to vobec nie ! ale tak ked sme boli sami tak sme proste sa tak zabavali ale nezobliekli sme sa to jasne nejsom nato plnoleta a tak jemu sa niečo dole vyvolalo a asi mi ten jeho sekret vysiel na povrch ale mal ho v trenkach tak proste či sa mam bať či to prejde cez oblecenie ? ale otehotniem len vtedy ked proste mame taky ozajstny sex ci ?

neva

snezka - hlavne sa ukludni, lebo takto to bude len horšie. Ak si nespala s chlapcom, tak tehotná nemáš byť z čoho. (alebo áno?, v tom prípade si urob tehotenský test, v tescu kupiš za 1,45eur.)
Možno si len prechladnutá, alebo si mala viac stresové obdobie. Koľko Ti mešká? Kedy si mala poslednú menštruáciu?

Katka92

A neboleli ta vaječníky alebo nemala si takú pichavú bolesť v nich ? može byť ta cista aj z toho že som prekonala už dosť zápalov močových ciest aj vážnejších.

bazalka

Ahoj, mojimi jedinými príznakmi pri cyste bol menzes, ktorý mi zo začiatku haproval a potom neprišiel dva mesiace vôbec. Takže som naklusala k lekárovi a za chvíľku som bola na operácii, keďže cysta bola veľká 10 cm. A ešte som častejšie chodila na malú potrebu, keďže mi tlačila na mechúr.

Katka92

Mne takisto meškajú krámy ale možno aj preto že minulý cyklus som mala až 39 dnový a dnes je to 40.den už som si robila aj test vyšiel negatívny.Chcela by som sa opýtať či niekto nevie ako sa prejavuje ten zápal váječnikov alebo ta cysta,pre ktorú sa nedostavia krámy.Ďakujem za odpoveď.

adusha

- mira: tie semienka mozem dat aj do toho toho kosicka v com sa luhuju sypane caje, alebo ich mam nasypat na spodok salky a tak zaliat? dufam ze mi to pomoze,lebo som uz naozaj zufala..

- mira

Dobrá metóda je vypiť čerstvo pomleté ľanové semienka zaliate vriacou vodou. Uvoľnia ťa dole, je to osvedčená metóda i na uľahčenie pôrodu. Zaberá i masáž chrbta nad kostrčou a v oblasti krížovej kosti, tiež stláčanie bodov nad vnútorným členkom asi na šírku 3 prstov zo zadnej strany kosti.

Problém so stiahnutými cestami je spôsobený soľou, mäsom, vajcami a syrmi - potravinami so silne sťahujúcou a klesavou energiou.

domcatko88

ahojte, aj ja sa snazim vyvolat menstruaciu, skúsam to s cervenym vinom ble je to nechutne, nerada pijem , dufam, ze to zaberie, pocula som o teplom kupely, ze aj to moze vyvolat, mne napr. cez leto urychluje aj studena voda vonku v bazena a na druhy den mam kramy, tak uvidim ako dopadne pokus s tym vinom...maximalne sa asi z toho povraciam :/