Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akrylové nechty

profinails

ahoj, všetko čo potrebuješ vedieť o nechtoch, zdobení nechtov, školeniach a kurzoch a ostatných informáciách týkajúcich sa gelových alebo akrylových nechtov nájdeš na:
www.silcare.sk
i-nechty.info
www.gelove-nechty.estranky.sk

gejša

maricool- ano kup si original stetec ale ved oni su uz take lacne ze si myslim ze by ti to nemalo robit problem.napr. kukni v nechtovom alebo ja kupujem na nikashop.sk
anika- akryl zväcsa po praci ani vyhladeni lesteni neni taky leskly kym nepouzijed bud dual formy alebo musis natriet na vrch nejaky top-lesk na akryl urceny potom budes mat nechty pekne.
motylik-na nikashop.sk mas navody a postupy a aj material potrebny na modelaz kukni tam

gejša

maricool- ano kup si original stetec ale ved oni su uz take lacne ze si myslim ze by ti to nemalo robit problem.napr. kukni v nechtovom alebo ja kupujem na nikashop.sk
anika- akryl zväcsa po praci ani vyhladeni lesteni neni taky leskly kym nepouzijed bud dual formy alebo musis natriet na vrch nejaky top-lesk na akryl urceny potom budes mat nechty pekne.
motylik-na nikashop.sk mas navody a postupy a aj material potrebny na modelaz kukni tam

adula911

Ahojte, neviem si dat rady. Otvaram novy salon a neviem aku znacku lakov si mam vybrat. Ma niekto skusenosti zo znackou LCN alebo OPI, ORLY a pod?

Motylik030

Ahojte, prosiim vas kto by mi poradil čo si musim kupit aby som mohla robit kvalitne akrylove nechty?? Chcela by som mať biele typi (francuzku manikuru) nie priesvitne. a prosim vas aj postup.ĎAKUJEM VELMI PEKNE

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akrylové nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk