Myslíte, že sa mám pripravovať na bábo?

Príspevok v téme: Myslíte, že sa mám pripravovať na bábo?
vanilka27

Ahoj, rada by som sa niečo opýtala - brala som HA Yadine rok, ale zacala som odpadavat a tak, tak som to musela vysadiť v strede 21dňového cyklu, o 2 dni som dostala menštruáciu. S priateľom sme sa potom milovali s kondomom, ale praskol - lenze sme si to vsimli este skor ako sa stihol spravit, takze to do mna nedal. Avsak o par dni som v noci citila divnu bolest v podbrusku, obcas aj teraz a nechutne ma bolia bradavky - aj letmy dotyk je peklo. Tiez ma boli hlava, ale menzes mam mat az o dva tyzne. Je mozne ze som otehotnela?Alebo to moze byt len nejaký výkyv z toho, že som vysadila Yadine? Prosim o odpoved, velka vdaka :)

vanilka27

ako no mne to potvrdili vsetci odborni lekari, co som navstivila... a po vysadeni mi vsetky problemy zmizli ( ked som to brala, tak som v poslednych dnoch mala aj velmi vysoky krvny tlak, zacali mi praskat zily, tvorili sa mi petechie). Tie zavrate som znova mala az dnes...

vanilka27

mno... len my sme to viackrat robili aj uplne bez ochrany... takze taka ista by som si nebola, pocula som ze moznost otehotnenia hned po vysadeni HA je o dost vyssia ako normalne...

vanilka27

Noo, lenze mám aj dosť závraty, dnes mi bolo na zvracanie, casto mam pocit ze mi treba cikat ale v skutocnosti mi netreba... A dokonca mam stale vykyvy teploty- mam 35,4 a o polhodinu zase 37,8... a takto sa to opakuje dokola... Mam si kupit test?