Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....

Príspevok v téme: Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....
[zruseny12]

No,moje manzelstvo skoncilo velmi skoro...i ked sme zili pekny a pokojny zivot/ked do toho nepocitam svokru/.Mali sme vsetko zariadeny byt,pracu...tak som ja otehotnela a ostala som na rizikovke.Manzel si nasiel inu pocas tehotenstva,pravdaze ja som to nevedela...a velmi dlho...prevalilo sa to ked uz syn bol na svete...nebudem vypisovat,co vsetko som koli tomu prezila,ale urcite nic prijemneho...ja chcem len upozornit mlade zeny,lebo teraz je velmi velka rozvodovost,aby si dali pozor aj pri rozvode.Ja som to brala na lahku vahu,lebo som bola tak vycerpana,ze som rozvodovi list podpisala bez toho aby som si ho poriadne precitala,vedela som,ze niektore veci nie su tam pravdive,ale som si povedala,sak zivot ukaze,kto je aky...mne islo v tej dobe len o klud,lebo som mala aj syna na ktoreho som bola sama...lenze,neuvedomila som si,ze rozvod.list s clovekom ide po cely zivot...a jedna firma toho zneuzila proti mne a moj rozv.list ukazala verejne...a uz nikomu nemoze clovek vysvetlit,ze to tak nebolo a kord ked ex cloveka prenasleduje dlho este po rozvode.Preto,poriadne si precitajte,co podpisujete...alebo nech to za Vas urobi vas pravnik...lebo moze vam to znicit povest...

[zruseny12]

ABY NEPODPISOVAL KLAMSTVA -KTORE NA NIEKOHO HADZE ***EX*** TO JE PODLA TEBA ZVADZAJUCE?A ABY SI ZOBRAL PRAVNIKA AK JE TO MOZNE...

[zruseny12]

...pises ,ze sa nic nepodpisuje,ako to ze nie?ked sa prebera rozv.list tak nepodpisuje sa?a vyjadrenia na sude nepodpisuje obidvoch stran-nepodpisuje sa?...ja som podpisovala...jedine,ze tu sa to robi inak,ja som bola rozvadzana v sev.cechach,ale myslim si ze sudy boli rovnake vsade,len som uz pisala,ze moj sud bol zvlastny...
...tak nerob zo mna niekoho kto nevie o com pise,nebola si so mnou na sude a nevies co sa tam dialo...a nepisem to tu preto aby som sa niekomu tu spovedala,ale preto aby som pomohla inym...atd.

ema123

Máriaa, celú diskusiu som čítala a píšem už posledný krát. Opakovala si niečo, čo v dnešnej dobe už nie je. Pre toho kto má rozvod pred sebou je to zavádzajúce.

[zruseny12]

EMA...keby si si precitala celu diskusiu pochopila by si,co som myslela,ze..preco som napisala taky nazov temi...alebo ma chces tahat za slovicka?zatial to kazda pochopila...

ema123

To čo som vo svojom príspevku uvádzala, je len informácia jedného človeka, ktorý to takto rieši. Ivana si s tým poradila rovnako. :-)

ema123

Máriaa: A je o čom?

Chápem tvoje dobré úmysly poradiť, ale treba sa vyjadrovať presne, aby nedošlo k omylom.

[zruseny12]

IVANA...EMA tu pisala,ze uz je tu nejaka vec kde sa ukazuju,len nejake veci z rozv.listu...
***
Používateľ
ema123
dátum a čas príspevku
Dnes 15:26
IP adresa
xxx.xxx.125.38

Inak, v jednej podobnej diskusii som čítala, ako sa niekto vyjadril, že ak od neho niekto vyžaduje rozhodnutie o rozvedení, tak on ho poskytne s tým, že odôvodnenie má vybielené. Obháji si to tým, že tá časť nemá nikoho zaujímať, dôležité je rozhodnutie súdu, že manželstvo pána a pani XY je rozvedené. Som rozhodnutá to tak robiť tiež, ale zatiaľ som to nikomu nepotrebovala predložiť. Ani zamestnávateľovi, pretože nemám malé deti a na nič iné to zamestnávateľ nepotrebuje.

ivana45

no, maria, ti poviem, nezavidim ti.
Tusim si dam tu namahu a vyrobim nejaky podnet na min. (ne)spravodlivosti, aby rozhodnutie o zvereni dietata bol papier oddeleny od ostatneho rozsudku. Alebo by to bolo aj v rozsudku a v napr. Rozhodnuti o zvereni dietata do vychovy...
Este som podnety na urady nepodavala, ale toto by mozno stalo za namahu.