ZABIJE sa?!

Príspevok v téme: ZABIJE sa?!
jojk

ZDRAVIM.no viem ze to sem nepatri ale niekto mi poradit musi . . .jeden chalan co sa mi uz dlho paci chodil s mojou spoluziackou spravila mi vela hnusnych veci /to je na dlho/ no a proste dala mu po 2-3 mesiacoch kopacky.Je z toho uuuplne smutny a pomysla ze si nieco urobi...jeho velmi dobra kamoska powedala ze mu chce najst nejaku nahradu pochybujem ze to mozem byt ja ale milerada by som bola.ideme na skolsky vylet 4 dni,poradte je tam moja sanca ?!ako sa mam k nemu spravat aby si vsimol ze mam on zaujem niesom uplne sebavedomy typ ze pridem k nemu a poviem ze sa mi paci...ako nespravit chybu?!aby sa zo mna nevysmial?poradte mi ako komunikovat nebodaj sa usmiat a powedat pravdu.boli aj take rady ze mu mam napisat list a vhodit pod dvere izby: PACIS SA MI...ale myslim ze je to hlupe neviem no a okrem toho mam 14 velmi mi na nou zalezi...PIIISTE PLIIIS

iq_tykve

bambula a hlavna vec: neprid za nim, ze PACIS SA MI. tak sa to robi len v bravo girl! v skutocnom zivote sa na to ide rafinovanejsie. aj ked mas len 14, mozes byt fam fatal, jak sa vravi

iq_tykve

Nevrav mu co k nemu citis, ked je este stale zalubeny do ex, resp. je to pre neho cerstva rana. ale bud s nim , bud jeho oporou, bud niekym , kto ho rozveseli, ked opat na neho pridu depresie... ale na druhej strane vzdy vyzeraj sexy , bud mila, bud aj trosku tajomna, nenadavaj na nu, bud pozitivna... a zalubi sa do teba. neftieraj sa, ale bud vzdy NAAAAHODOU po ruke, ked bude potrebovat. nepokaz si to s jeho kamosmi, ked ta budu mat radi, skor si s tebou zacne. nestrapnuj sa, neozer sa moc na vylete, tym by si vsetko pokazila, ale nemusis hrat moralistku... a k tomu vsetkemu BUD SAMA SEBOU :D :D :D

sssssssss

aj ja som bola takto sto krat zamilovana. ked budeš staršia, tak to pochopíš. máš na to ešte čas, tak isto jak som mala ja a všetci ostatní. ked budeš mať 20, tak sa na tom zasmeješ...Nebojovala by som o neho, ked vidíš, že nema o teba zaujem. Môže ti iba ublížiť..Chlapci v hentom veku...

galia1

jojk,
som teda o dost starsia, tak neviem co na to povies...
Ale ked ma taku debku z tej predoslej frajerky, skus to vyuzit.
Bud k nemu mila, aby mal pocit, ze ti je luto , co sa mu stalo...a tak sa s nim chvilu rozpravaj o tom jeho vztahu a skus pomaly prejst na inu temu, taku volnejsiu. kludne nieco o diskotekach (fakt tera neviem co leti u mladych) a uvidis....ale pozor!! nenadavaj na tu jeho predoslu,,,to by si si pokazila

ucitelka

naraba s tebou riadne ta mila puberta.... naco zakladas novu temu, ked uz si tu.... a stale s nesuvisiacim nazvom- chces uputat? co to ma spolocne so zdravim? uz si mala buvat davno. dobru noc.