Muž ma nevie uspokojiť

Matesko

Podla mna orgazmus je o partnerovi. Bud to na teba vie alebo nie. Nie som žiaden začiatočník ale u mna to tak aspon fungovalo že nie každý chlap ma vedel uspokojit. Možno je chyba v partnerovi. Alebo potom hladat pomoc u odborníka.

sexuologovi impotent

zeny my sme fakt strasne. jedna chce, druha nie. jedna ma, druha nema...kazda mame svoj problem, do kelu ale kde je ten SEXUOLOG ?
on by tu mal byt a radit nam :) heeej kde si clovece, mas tu plne forum zufalych sexuchtivych zien, okrem jednej :)
babo rad!

miminaaa

Nie, myslela som to preto,lebo si si sem dala sama odpoved a to vo vete,ze sex nie je taka priorita...Je jasne,ze problem treba riesit,nikto ti tu nenavrhoval,aby si sa svojho pertnera vzdala.

Matesko

Ahojte. Ja mám opačný problém. Moj priatel je zas až prehnane sexuchtivý. Zo začiatku mi to nevadilo a užívali sme si kde prišlo ale otehotnela som a mám ročného syna. Partnera chut neprešla ale mňa už hej. S uspokojovaním problémy nemáme len vačšinou mu dám len preto aby bol pokoj. Už aj bozkávanie sa mi nejako sprotivilo. Proste mi vadí celkovo nejaká nežnost s jeho strany. A on tej nežnosti dáva viac než dosť. Tak čo s tým?