zvacsuje sa mi brusko

Príspevok v téme: zvacsuje sa mi brusko
zuzka 123

pred 2 mesiacmi mi meskala mečnstruacia cca 8 dni prva dva dni som mala len vytok,minuli mesiac bola v poriadku,zistila som ze mi rastie brusko,nikde inde nepriberam len na brusku mpzem byt tehotna???robila som si 2 test a vysiel negativny!!!! tak neviem co mam robit moj lekar ma dovolenku cely mesiac nemozem byt tehotna???????????

aniz

kup si este dalsi test, k sa bojis.a da sa ist aj k nerajonnemu gynekologovy aj ked k nemu nepatris, budes platit priblizne 300 sk za to.ale nebudes mat nervy

ucitelka

zavisi od toho, kedy si mala posledny styk. ak od poslednej menstruacie, mozes byt tehotna, ale test este nereagoval na mierne zvysenu hladinu "tehotenskeho" hcg hormonu. ak si myslis, ze k oplodneniu doslo skor, test by to uz urcite zaregistroval. testy sa nezvyknu mylit uz cca 2 az 3 tyzdne po oplodneni.
stava sa, ze niektore zeny maju mesacne krvacanie aj pocas tehotenstva, ale to by uz bol test urcite pozitivny.
okrem toho, maternica sa v prvych tyzdnoch este vyrazne nezvacsuje, takze sa s najvacsou pravdepodobnostou obavas zbytocne.
jednym z prvych priznakov tehotenstva je zvysena unava. zena je malatna, slaba, ospala. a to sa da pozorovat este pred nevolnostou.

sunnyday

ano moze byt tehotna. nechcem ta strasit, mozno plany poplach, menzes moze meskat alebo byt slabsi aj kvoli stresom. moja kamoska teraz sla gynekologovi len na beznu kontrolu, a on jej zrazu povie že je v piatom mesiaci:O menzes mala uplne normalny, az posledne dni vracala, tak si myslela ze ma brusnu chripku. a brusko považovala len za bezne priberanie pretoze ona nema velke. posledne dni mala podozrenie samozrejme už, ale neratala s tym..k doktorovi by som sla co najskor ako sa bude dat na tvojom mieste, ak si tehotna je najlepsie sa podla toho aj spravat, hned od zaciatku, neriskovat jeho zdravie, ak pijes kavu a podobne. najlepsie vediet hned. drzim palce nech to dopadne akokolvek