Slzenie oci

Príspevok v téme: Slzenie oci
tafko

Prosim Vas,mam problemi s ocami,totiz strasne mi slzia,ked som vonku a svieti slnko hned si musim nasadit slnecne okuliare,lebo bez nich by som bol strateny.Ked nesvieti slnko,tak moje oci su v pohode,ale ako nahla zasvieti strasne mi zacnu slzit,je to taky neprijemny pocit,nedokazem sa pozerat na nejaky predmet dlhsie ako sekundu,lebo ma zacnu stipat oci a strasne slzit,je to ozaj neprijemne.Verim,ze tento problem sa da odstranit,poradte mi niekto,dakujem..

Lakvova

dakujem za odpovede a nadchu nemam ale asi navstivim tohoalergologa to bude asi najlepsie. Nechcem si dávat do ocí rôzne kvapky ktore mi ani nepomôzu. este raz dakujem Lakvová

Lakvova

dakujem za odpovede a nadchu nemam ale asi navstivim tohoalergologa to bude asi najlepsie. Nechcem si dávat do ocí rôzne kvapky ktore mi ani nepomôzu. este raz dakujem Lakvová

Lakvova

dakujem za odpovede a nadchu nemam ale asi navstivim tohoalergologa to bude asi najlepsie. Nechcem si dávat do ocí rôzne kvapky ktore mi ani nepomôzu. este raz dakujem Lakvová

Kýčera

Lekárka má pravdu, oči slzia pri alergii. A tu Ti žiadne kvapky nepomôžu. Začni pátrať po príčinách - kozmetika, potraviny, výpary,... Nemáš náhodou aj nádchu?

Lakvová

slzenie oka. Píšem hlavne preto lebo fakt si už neviem rady. Tiež mi slzia oči najmä keď fúka vietor alebo je chladno. Bolasom u očnej lekárky ale ta bola so mnou rychlo hotova že je to alergia z chladu. ale mne to slzi aj ked nie je nejako chladno. V lekárni mi poradili nejake kvapky ktore mi vôbec nepomohli a moja obvodacka mi napisala tabletky omarit ale tie tiez nejako extra nepomahaju. Ak mate prosím vas nejaku skusenost s tymto problémom mohla by som vas poprosit o radu? dakujem Viera