hladate kamaratov ?

[zruseny12]

ja tiez hoci mam uz 40rokov,nemozem pochopit jednu vec,ako moze clovek ublizovat inym ludom,len preto ,ze ho to tesi...to nemozem pochopit...a asi ani nepochopim...

cokoladka

ano lebo vel azien jednoducho zavidi, fakt, muzi niesu taky oni sa nezaujimaju o take veci, je typ co prizna chybu a aj ze su aj lepsi aj krajsi ale niektore ak stretnu lepsiu jednoducho zavidia a nedokazu byt priame a skutocnymi priatelkami

tolerance

tiez ma trapi, ze dievcata a zeny si nedokazu spolu tak dobre vychadzat ako chlapci a muzi, hoci su objektivne milsie a cistotnejsie a inteligentnejsie, aspon teda v priemere.

cokoladka

ano casto zavidia lebo nemaju silu sa postavit nanohy ale radsej sa lutuju a nariekaju, potom sa vyzivaju a neznesu ze duhy sa ma lepsie, tak mu to kazia, je to hnusne viem

cokoladka

hm , ano su taky co sa zabudnu najprv pozrie na seba a svoje nedostatky hladaju v druhom no az ked bude neskoro zistia ze chyba je vnich, takymto ludom sa vsetko vrati, ty len bud rada ze si takt aka si

tolerance

trapi ma, ze su na svete ludia, ktori dokazu UMYSELNE ublizovat inym, a ludia, ktori ublizuju inym len preto, ze oni sami su nestastni a nevedia, co s tym