neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Ano,na autosalon ideme v sobotu.To sa strasne tesim na tie pubertiacke pripomienky,no ale nejak to prezijeme.Aj tak som im hovorila,ze sa potom este chceme zastavit jednou cestou v baumaxe,tak budu nas musiet cakat,alebo ist s nami.Tak cely mesiac basnia o tom,ako pojdu s jej rodicmi a vcera ma skoro vystrelo,ked mi toto zahlasil..Ale som mu hovorila,ze dobre,ale budeme samostatne jednotky a potom si brnkneme,ked uz budeme mat vsetko prejdene.Vitanka,my chodievame na kazdy autosalon a dokonca aj v Blave co je-mam doma 3 chlapov,no co mam robit.. :DDD

vitana

dakujem Radanka, niekedy potrebujem pocut aj taketo mile slova :( priatel je uz tiez z toho trosku "na vetvy" ale snazime sa dalej...sak co nam ostava

vitana

ahoj Janka, tak to mas super, ze do druhej :) ja do tretej he he.
Ja dnes planujem posielat zivotopisy, fuj blee. ale ty mas isto lepsi program, ked koncis o druhej, zeeeeeeeee idete s Rastikom niekam?

radana

Vsak dufam,ze sa vam podari nieco poriadne zohnat podla vasich predstav.Ono to nie je az take lahke najst si robotu,ktora je v obore,co clovek vystudoval,aby ho aj bavila a aj bola dobre financne ohodnotena.Ale ty si sikovna,tak verim,ze sa to podari,chce to len cas..

vitana

waw, tak to ti teda zavidim, ja by som tiez isla pozriet na tie suprove auticka :) hmm, ja som bola iba raz a pofotila som sa skoro pri vsetkych :) ale to som bola este koza pubertacka :)
takze synator s nevestou sa zvezu s vami, no aspon budete mat postarane o zabavu :)

jankaaa

ahojte baby, no som tu, dnes som v robote len do druhej:-) tak sa tesim, ale inak sa nudim, ach jaj:-( a co vy? co planujete dnes?

vitana

Ja som bola z toho taka paf, ze az :) normalne som tomu nemohla uverit, no ale vidis, ze je to mozne :)
no z roboty nic nove, priatel poposielal zivotopisy a caka, ja idem poposielat dalsie dnes. inak musim ti povedat, ze zacinam mat k tomu odpor :( v priebehu ani nie roka, som poposielala tolko zivotopisov, ze by som mohla pisat kroniku :( fuj

radana

Maly je v skole ako vzdy-bezny skolsky kolobeh.V sobotu sa chystame do tej Nitry a vcera ma straaasne potesil starsi,lebo nam oznamil,ze ne autosalon idu s nami,lebo jej rodicia asi nepojdu,tak sa straaasne tesim..