bioderma krem na citlivu cervenujucu plet

Príspevok v téme: bioderma krem na citlivu cervenujucu plet
kiara123

ahojte. su kremy bioderma na citlivu cervenajucu plet dobre? potrebujem krem ktory by mi pomohol lebo ked som napr. v strese tak sa cervenam, alebo ked je v miestnosti velmi teplo........ napr. krem bioderma sensibio AR alebo Forte alebo bioderma sensibio DS ....ktory je dobry prave pre mna? a pomaha to? alebo napiste mi aj inu znacku kremu ktora je dobra. dakujem

katusaa

Odporúčam BIODERMU Sensibio AR krém, ja mám normálnu až suchú, trošku citlivú pleť (zima + alcohol + korenené jedlá alebo ked si dám teplú sprchu, tak mám začervenané líca, nos, čelo). Už mám vyskúšané vzorky od LRP Rosaliac, EUCERIN Anti-rotungen, ale mne to nijak nepomohlo. Takže na pleť akú mám ja určite odporúčam SENSIBIO AR. Neskúšala som ten FORTE, lebo sa mi zdá že je tam priveľa parabénov na môj vkus. Ale každému čo vyhovuje ovšem :))

kiara123

citala som taky clanok kde sa jedno dievca pytalo co by mala pouzivat na tu reaktivnu(cervenajucu sa plet) ked je v strese. ta LEKARKA jej poradila kozmetiku BIODERMA!!!! TAK ASI KED JEJ TO RADILA LEKARKA TAK TO ASI TAK JE.

[zruseny12]

no prave aj ja som to tak myslela,lebo na stress pomahaju skor doplnky a nie nejaky krem...ale ked je to z niecoho,ta plet podrazdena , tak to je ine...

hojky

kiara, ten krem pomaha necervenat sa ked mas urcitym sposobom podrazdenu plet, poxybujem ze je nato aby si sa necervenala pri strese wed to je uplne nieco ine

[zruseny12]

ano?tak to som ani nevedela,lebo ja pouzivam krem z lekarne a ja zase mam problem,ze mam velmi bledu a citlivu plet,a je to aj vedecky dokazane?mne sa to nezda aby krem potlacal cervenanie,sice zalezi ake cervenanie...jaj ja som asi zle pochopila,je to cervenanie asi ine ako ja myslim...

kiara123

mariaa ten krem bioderma sensibio AR je na to aby som sa necervenala.....lenze tych kremov je viacej a ja chcem vediet ktory je prave pre mna ten pravy :-)