co mam spravit___________

Príspevok v téme: co mam spravit___________
boeing

ahoj, mam priatela desat rokov,..... dost ze?byvame u nas cez vikend u nich,nas vztah je dost nudny nikam nechodime, na dovolenky chodim s kamoskami..taka rutina uz, v praci som sa zoznamila s jednym ..muzom je pilot boeingu francuz ale zije u nas, pozval ma na kavu,stale za mnou chodi..do prace-robim v banke , ja sa potim cervenam, hlava sa mi zneho toci,..pozval ma na veceru, pise mi maily..pozyva ma k nemu, na vylet a podobne,..pritahuje ma a rozumieme si ja neviem co spravit.........

cat

boeing, ak som tomu dobre rozumela..ste sa prvy krat zoznamili, on sa ta opytal na priatela a hned skonstatoval, ze kedy mu poviete, ze budete spolu??to povedal zo srandy, alebo vazne? lebo ak to myslel vazne, tak asi nema velky respekt voci tebe a voci tvojmu sukromnemu zivotu..znamena to, ze velmi dobre vie, ze kazdej sa z neho podlamuju kolena..ma to odskusane. Nechcem ho sudit..ale zda sa mi to tak strasne priehladne..a bohuzial take povedome..nie je to nahodou tak, ze on ti len hovori vsetky tie pekne reci, co ti chybaju a co ty uz 10 rokov chces pocut od svojho priatela??? ja len dufam, ze ta vecera neskonci, kde chce on..

jeeeeeeee

jaj ha tak pojdes to sa tesim, ............................ dufam ze nie som sama, prosim prosim prosim napis ako to dopadlo

boeing

Tak...nezavazne som sa s nim dohodla, na ten piatok...ale neviem ci to zvladnem, ... taketo pocity som na posledy mala desat rokov...tak neviem ci mi zacina sibat alebo co,dufam ze nezostanem sklamana,ale je to len nezavazne najeme sa pokecame, a palim domov.......drzte mi palce

jeeej

To že si s niekým 10 r. ešte neznamená, že s ním musíš zostať celý život. Ja by som asi s dotyčným francúzom skúsila nezáväzne stráviť viac času, spoznať ho a zistiť o čo mu vlastne ide. Tým nikoho nepodvádzaš a zadné dvierka sú stále otvorené. Len opatrne aby si do toho hneď nevhupla rovnými nohami a potom neľutovala.

preplesk

strč si hlavu do vedra s ladovou vodou,dufam že sa spamataš,alebo si to uži a o pat rokov si možeš hladat manžela.Ak si už bola na tej večery s panom úžasným,tým si si len rozopla další gombík na blúzke a čo myslíš o čo mu asi tak ide?

hej

no, aj ja som poznala taky typ, chodila som v tom case na vysku, on uz robil asistenta docentovi, nadherny chlap, super postava, fantasticky usmev, ked sme sa rozpravali uprimne hladiaci do oci, akoby na celej planete nikto iny neexistoval, len ja, nevsimal si nikoho ineho. Vedela som, ze chodil uz s kopou dievcat, na naho baby leteli ako na mucholapku, ale to bolo take krasne uverit jeho neoodolatelnym reciam. < aj ja som mala chalana v tom case>. Tiez som bola z neho cela roztrasena, no hotova :-) No a presiel nejaky cas a po mne sa takto zvodne venoval zase dalsim a dalsim...Takito playboyovia su akurat na nejake spestrenie stereotypneho zivota, ale nie do manzelstva.

jajka

no francuzi su strasni lichotnici, oni to maju ako narodny sport :)) ale ked sa nudis, tak si to uzi, len ho neber vazne

boeing

:)))) to s tou nocnou koselou ...skoro som odpadla od smiechu, ano jasne ze vie, prvy krat co sme sa spoznali sa ma opytal a hned mi na to odpovedal , ze kedy mu o tom povieme........ ze budeme spolu.... no strasne