Strie, popraskaná koža na prsiach

Hanka 002

ahojte...strie sa mi vytvorili len nedavno ale zatial su to len take bledo ruzove ciarky.Neviete mi nahodou niekto povedat ako sa budu spravat na slnku ked si ich opalim ? nezmenia farbu ? dakujem za odpoved :-)

Hanka 002

ahojte...strie sa mi vytvorili len nedavno ale zatial su to len take bledo ruzove ciarky.Neviete mi nahodou niekto povedat ako sa budu spravat na slnku ked si ich opalim ? nezmenia farbu ? dakujem za odpoved :-)

oma

doporučujem krém zo skladkovodnej riasy chlorella, otestované na mamičkách po pôrode, 87% účinnosť, že sa prasklinky zahojili.
viď bpmedical.eu

kompletna009

TEHOTNA ZENA,ale aj zena ktora nieje tehotna a ma strie mala by pouzivat krem ktory obsahuje vela vitaminov ale hlavne rastlinne lipozomi,ktore dodavaju kozi pruznist a elascitidu.efekt hlavne pre tehotne zeny je 100percent!

ri_ko

nazdar baby na strie vam pomoze eucerin olej pre tehotne je to kvalita ktora aj nieco stoji dalej mozte denne 1 krat vitamin E 400 a vitamin C 500mg pomaha na to aj mineral zinok 10mg tym olejom sa masirujte denne 2x znacny vysledok sa vam dostavi po 6 mesiacoch

bobika.

Mysha, kúp si krém pre tehotné na prevenciu proti tvorbe strií. V lekární majú široký výber a určite ti poradia. A TOMU PAKOVI čo si myslí, že strie maju len tlstejšie ženy odkazujem, že strie vznikajú aj vplyvom hormónov napr. v puberte alebo v tehotenstve.

Laura S

mysha

kedze uz mas cervene flaky, myslim, ze nezabranis tomu, aby sa ti vytvorili strie, ale urcite ti aspon trochu pomoze napr.pripravok od VICHY proti striam

bubla654

neviem co si za idiota, ale ked sa zene spravia strie na prsiach to neznamena ze je tlsta:D a okrem toho sa strie robia aj ked dievca rychlo vyrastie ako v mojom pripade, jaj takychto mudrlantov uplne milujem, hanbi sa !!