candyda

:-)

a kde si v zahranici.ja som tiez mimo slovenska.je to zohnat v healt shopoch.a aka znacka je tych doplnkov z mrtveho mora?

:-)

janka preco ticha smrt?pokial ja viem na candidu sa neumiera.to je pravda ze mlieko a bielu muku vynechat.a akej znacky su tie doplnky co ti dava ta pani?pri candide staci dodrziavat dietu,pritom cistit creva a nieco antimykoticke ako to GSE

janka

pracujem v zahranici,stretla som jednu pani,alternativna liecitelka, chcela mi pomoct s akne, nakoniec zistila ze mam v crevach candidu,tak ma lieci s pripravkami s mrtveho mora,bahno a tak, tak preto pijem tu vodu,ako si ty zistila ze mas candidu? to co mi ona dava mi pomaha,citim sa lepsie, lenze teraz naposledy mi kazala nepit mlieko,nejest muku bielu,a kvasinky..k tomu som sa ja sama docitala co nejest,ako huby napr.cukor,ale i soyu,co by som chcela nahradit mliekom,tak uz som cela s toho popletena, domov sa chystam az bud.rok, ale ak ma fakt caka ticha smrt, pojdem aj zajtra

ach jaj

janka, ked vies ze mas candidu , predpokladam,ze si bola riadne vysetrena /vzorka stolice na kultivacoiu/a bola ti navrhnuta liecba.ja som ju mala tiez, lekarka mi dala antimykotika v kapsulkovej forme, lenze musis obmedzovat sacharidy aby sa nevratila.co to bolo za zensku co ti dala pit ustnu vodu prepanajana??

:-)

psyllium je vlaknina,kupis v lekarni a to si zriedis s vodou a pijes.to je na creva.a GSE je grapefruit seed extract-extrakt zo grepovych semiacok.ja mam s tym velmi dobru skusenost ale hlavne ziadne sladke-z toho candida zije.a vyrazky tak to ti tiez isto pomoze psyllium-ti dobre precisti creva,no su aj ine doplnky na plet a o plet sa treba starat

janka

mozes mi vysvetlit co to je GSE? psyllium, jedna zenska mi dala pit ustnu vodu z mrtveho mora...na krabicke je ale napisane vyplachovat a neprehltat,ja uz neviem,pozriem co to je to psylium,inak sa mi robi aj akne na tvary,