Aj VAM sa niekedy zacnie po EX-MANŽELOVI,EX-MANŽELKE???

[zruseny12]

saxi3333,tak v tom mas pravdu byt mila atd.je velke minus dnesnej dobe ku komukolvek nie len k muzom...pekny den prajem...

saxi33333

ja som tiez bola naivna pokorna mila dobra a ako sa mi to vyplatilo podvadzal ma partner teda co som mala byvaleho odvtedy nie som az taka mila pokorna a dobra k chlapom nevyplaca sa to

melancholia

saxi333, pochopila som co chces povedat, aj ked si si nedavala servitku na usta. a musim Ti povedat, ze mi dobre, naivne, pokorne, vzorne...manzelky by sme si mali z tvojho nazoru nieco zobrat.Fakt, verte mi dievcata, je na tom kusok pravdy....len skoda, ze kedze nam to nie je vlastne tak nam to pojde tazsie :-(

nashira

Vzdy sa cudujem ako sa z jednej temy stane kopa nadavok .Da sa to zmenit?Nechajte priestor tym co sa chcu normalne bavit k teme ,lebo poitna sa minie ciela aje po vsetkom.Celkom dobra tema ,ale take urazky vsetko znicia......

saxi333

a este jedno tej slecne ci pani s nickom ironia no ked som ja rozbila manzelstvo lol tak potom asi kazda co si nasla frajera lol mne tiez rozbila druha zenska vztah a to sa mam nad tym umarat ziadny chlap nestoji zato aby sa zena za neho bila chlapi su aj budu a za idiotov sa netreba byt tak to beriem teraz pred 10 timi rokmi by som sa za vztah bila keby ma nechal frajer teraz uz nie ked sa mu nepaci nech pali kade lahsie a poviem ti ze chlapi potom zobu z ruky inak ako ked im das vsetko na tanieri je to proste tak

saxi333

IRONIA tak tebe pisem toto ja som neni svina to si hovor na svoju mater a ak nahodou teba opustil chlap tak tak ti treba ked sa nevies o neho poriadne postarat mala si sa starat o seba , poriadne ho vysexovat a nie byt jak knedla a potom za druhe keby nechcel tak je zo zenou lenze jeho zena vyzerala ako nocna mora ani sa mu necudujem a ked mi opisal celkovo aka bola veru by som ju aj ja vymenila jej chyba mala sa o seba starat nemala robit vsetko v dome naco sa obetuje aj tak si to ziadny chlap nezasluzi aj tak chlapi kazdu zensku co sa velmi strka okaslu takze radim vam radsej vyuzite vy ako byt vyuzivana ved nebudem predsa robit otroka muzovi ked si to nevazi a ked su zeny take sproste tak potom ich muzi podvadzaju a rozvadzaju sa s nimi treba byd odpora a ci by si nasiel po mne dalsiu no co uz treba zit pre pritomnost clovek nikdy nevie co sa stane v buducnosti takze treba si uzivat v tedy ked sa da a nie si planovat desatrocnice ako za komunisto lebo clovek nikdy nevie

jaroslava

DNES SOM PRVY KRAT NA TEJTO STRANKE A CHCEM NIECO NAPISAT K TEME.POZNAM JEDNO MANZELSTVO,KDE SA MUZ ODSTAHOVAL K \\\"VELKEJ LASKE\\\".PO NEJAKEJ DOBE SA VRATIL K MANZELKE,ALE NIE PRETO ZE BY MU CHYBALA ONA,ALE CHYBALA MU STRAVA NA KTORU BOL ZVYKNUTY A JEHO POHODLICKO.BYVA S BYVALOU MANZELKOU,ALE OBCAS SI ODSKOCI AJ ZA BYVALOU MILENKOU.SU URCITE AJ TAKI,KTORI SI UVEDOMIA,ZE SPRAVILI CHYBU A AK DOSTANU DRUHU SANCU,VIAC TU CHYBU NEZOPAKUJU. NO NIE JE JEDNODUCHE ZIT S NIEKYM,KOMU UZ NEDOVERUJES NA 100%.POZNAM TO Z VLASTNEJ SKUSENOSTI.SOM DRUHY KRAT VYDATA ZA TOHO ISTEHO MUZA.PRVY KRAT SME SA BRALI V R.1975.NIEKOLKO KRAT SME SA ROZISLI,PRETOZE MA PODVADZAL,CHLASTAL A BIL MA.MAME 3 DETI A JA SOM HO NAPRIEK VSETKEMU VZDY LUBILA.TAKZE KED CHODIL S PROSIKOM O ODPUSTENIE,PO CASE SOM ODPUSTILA A PRIJALA HO NASPAT.MOJ MANZEL UZ 9ROKOV NEPIJE,NEPODVADZA A SOM V CELKU SPOKOJNA.LEN KEBY SA DALI VYMAZAT SPOMIENKY NA VSETKO TO ZLE,CO MI UROBIL.ODPUSTIT SA DA,ALE ZABUDNUT NIKDY.MOZNO BY BOLO LEPSIE ZABUDNUT NANHO HNED PO ROZVODE/V R.1981/,ALE NEDALO SA.SRDCU NEROZKAZES,AJ KED TI ROZUM VRAVI NIECO INE.

[zruseny12]

presne tak...nedavaju to tak na javo ako mi zeny...ale spominaju,a ktovie,ci nemaju v hlave nakoniec exmanzelku a ta ich milenka.s ktorou zacali zit odrazu ostane na druhom mieste/....zivot je velmi zlozity...