ako spevnit brucho

Príspevok v téme: ako spevnit brucho
floola

chcela by som sa opitat ci si mozem vypracovat brusko tak do juna aak budem kazdy den cvicit obvod pasu mam 78-79cm a v bokoch 80 ale ja si chem vypracovat uplne ploche brucho ak ano viete poradit nejake dobre cviky plssss ked zatiahnem brucho tak mam takych 73 a vtedy to vyzera tak akurat sexi:}}} a chudnut uz velmi nechcem len si vypracovat postavu da sa to do leta??????

ZyxerkA

jednoducho- BRUSAKY...

ja robievam 200 brusakov denne- 100 rano a 100 vecer..

len ich nezacni robit hned naraz, lebo dostanes bohovu svalovicu.. neviem ci cvicis, ak sa nehysbes vobec, najprv ich robievaj po 25, a postupne pridavaj..

Take iste ucinky maju sklapacky nohami, plus vypracovanie zadku a stehien

barbinka

ellinka: ja sa riadim 90 dňovou rozlišovacou diétou, aj keď nie všetko dodržujem, niektoré veci som si prispôsobila. tam ide hlavne o to, aby si kombinovala správne potraviny. každé ráno mám na raňajky ovocie, nič iné, obed a večeru mám takú, aký mám momentálne deň. večeriam najneskôr o ôsmej.

Martin_242

Nuž, je to o pevnej vôli, proste si to nezvládla a chuť jesť prevládla.
Je to nefér, že človek chudne dlhú dobu, ale pribrať dokáže za pár týždňov, ale taký je život.
Tak sa opäť snaž, veď vlastne vieš, ako na to, len tú pevnú vôľu upevniť :)

floola

Martin_242 no ja sa uz asi rok snazim zdravsie jest vylucila som sladke nepijem sladene vody vacsinou cistu vodu snazim sa jest zdrave jedla no a posledne 3 tyzdne som doslova do seba pchala vsetko co prislo ale ja som jedla do vtedy kym som nebola taka plna ze som sa nemohla pohnut ja viem strasne to bude asi preto a pribrala som v bruchu a teraz sa to snazim schudnut a zase zacat zadravo jest dufam ze to stihnem do leta

Martin_242

anet_: Ja som také niečo určite nenapísal, pretože na odbúranie tukového tkaniva nepomôže žiaden cvik, cvikmi totiž spevňuješ/zväčšuješ svalstvo, neodstraňuješ tuk.
Takže platí to čo vždy: životospráva a dostatočný výdaj prebytočnej energie.
Ľudské telo nebolo stvorené na sedenie v práci a doma.
21 opakovaní akéhokoľvek cviku na brušné svalstvo je z hľadiska rozvíjania týchto svalov absolútne neúčinné, nakoľko brúšný sval pracuje celý deň (drží s chrbtovým svalstvom vzpriamenie tela) a 21 opakovaniami ho neprinútiš vôbec k ničomu,a ni k spevneniu, tobôž nie k rastu.

anet_

martin_242 ak si taky odbornik, cvicim kazdy den 21 opakovani presne toho cviku ako si napisal (To si ľahneš na chrbát, ruky sú vedľa tela, alebo aj pod zadkom a dvíhaš obe nohy (vystreté)naraz), ale tukov pod pupkom sa neviem zbavit. pomohlo mi to jedine na spevnenie svalov nad pupkom. takze ak mate niekto nejaky tip bola by som rada.

Martin_242

Och ešte ma napadol spôsob, ako spevniť bruško bez cvičenia a bez životosprávy - a to nosením spevňujúceho korzetu, ale je nutné ho nosiť neustále, ideálne do smrti, poprípade aj o niečo dlhšie :)

drobatko

aj ja som v posilke každý deň, baví ma to ... bike, posilka-stroje, spinning, bežiaci pás .. ak samozrejme strava upravená musí byť inak moje bruško je na tom zle :(( len to mi robí problém .. ale viem že by sa nemalo posilovať každý deň

barbinka

pozri, ja hrávam už dlho tenis, neviem koľko rokov presne. mám ho 3-4krát do týždňa po dve hodiny, mimo toho chodím bicyklovať, na korčule, na bedmington. ja mám každý deň nejaký šport. a aj keď ja mám spevnené svalstvo, chcela som mať menšie bruško,aj stehná. tak teraz sa inakšie stravujem a dala som dole 4kg za mesiac.