Sedim tu a rozmyslam ci to zatiahnut...

rikita

Nechapem preco ta rodicia nutili dat si strojcek, ked ti je tak proti srsti. To im nezalezi na tvojej dusevnej pohode? Mohla si si ho dat aj v zrelsom veku, na zaklade svojho rozhodnutia a zvaženia, lepsie by si sa s tym vyrovnavala. Inak medzi nami, mat strojcek v ustach- no nic moc :-(

zuzana 060

tweety ver tomu, ze zvyknes.Po kratkom case ani nebudes vediet,ze ho mas.Ja osobne som si z toho absolutne nic nerobila.Dokonca som sama na tom trvala,aby mi dali strojcek.Ved nejde o zivot.Uvidis, ako ti to rychlo ubehne a ludia si zvyknu.A mala som ho ovela dlhsie ako ty.Ved ho nosia aj dospeli ludia.Raz budes za to vdacna.Viem o com hovorim.Vobec sa kvoli takej malickosti netrap.

tweeety

Dr.Jajboli myslim ze si nanho nikdy nezvyknem , bolo to tak strasne drahe a prostom to vyzera otrasne!moja znamma ma lacnejsi strojcek a oproti mne vyzera super. mam 15 a v 17 uz budem skoro dospela takze roky blaznenia a stastia uz budu za mnou.

agina

tweety ved ty nemas ziadne sebavedomie!!! To tak strasne ti zalezi na tom, ako budes vyzerat???? Na to sa mozes z vysoka vys..t!!!Ak si krasna dusevne, tak si krasna aj navonok, hoci by si bola oblecena vo vreci a na hlave mala vrabcie hniezdo. Mala by si popracovat na dusevnom zdravi a na dusevnej krase.

zuzana 060

tweety a to kvoli strojceku?Ja som ho mala 2x a v ovela vyssom veku a vydrzala som to.Prvykrat som ho mala poriadne dlho.Teraz ho nemam asi rok,ale zato mam pekne rovne zuby.Ver tomu, ze to stalo zato.A dokonca niekomu pripadal aj sexi.Tak hlavu hore ved o nic nejde.A na ostatnych sa vykasli.Uvidis, ze potom budes stastna,ze si to vydrzala.Vysledok fakt stoji za to.Ani si nevies predstavit,kolko ludi ho ma.Vela stastia a trpezlivosti.Neskor urcite neolutujes.

agina

po precitani nazvu tejto temy som si myslela, ze dievcatu niekto zdrhol z obeda a ona teraz rozmysla, ci to aj za neho zatiahnut....

tweeety

Dr.Jajboli myslim ze si nanho nikdy nezvyknem , bolo to tak strasne drahe a prostom to vyzera otrasne!moja znamma ma lacnejsi strojcek a oproti mne vyzera super. mam 15 a v 17 uz budem skoro dospela takze roky blaznenia a stastia uz budu za mnou.

dr.jajbolí

Tweety, prosím ťa, nebuď smiešna! Veď to nieč nie je a za to sa môžeš aj usmievať! Čím viac sa budeš usmievať, tým skôr si na to zvyknú a budeš pre niekoho "výnimočná" Uvidíš!!!!!!!!!!! My sme tu s tebou a kľudne píš, keď to budeš tak cítiť. Nie si jediná, kto má strojček a pochybujem, že aj druhí plačú. To len kým si nezvykneš. Nakoniec ti bude aj chýbať. Prosím, nesmúť, lebo potom budeme aj my smutní. Život je tak nádherný a tie najkrajšie roky ťa len čakajú. Uvidíš, koľkí ti budú závidieť, keď budeš mať krásne zuby! Potom to bude úsmev-ujujúúúúúúj, už ho vidím. Tak prosím, hore hlávku a buď silná! O týždeň sa už budeš na sebe smiať, aké cirkusy si vyrábala za hlúpy strojček!
Tak som rada, že je to už za tebou. Otecko má pravdu, keď ťa do toho nútil, lebo o tie 2 roky by ti to možno viac vadilo. Koľko máš rokov?

tweeety

uz som tu. Cely cas ku zubarovi som preplakala takze ked som tam prisla vyzerala som hrozne. Zubar povedal ze ma do toho nechce nutit a ze sama to budem chcciet za take 2 roky. Ale moj otec samozrejme urobil scenu a spraval sa ako najavcsi sebec. Uz nikdy s nim neprehovorim! rozkazal zubarovi aby mi ten strojcek dal. Bolest som nevnimala,cely cas som plakala. Zubar bol v pohode ale sestricka mala ustipacne poznamky. Mam taky priesvitny strojcek ale vyzeram otrasne . Moj usmev som mala na sebe vzdy najradsej. A teraz uz nikdy neotvorim usta. Ja viem ze su to len 2 roky ale su to posledne roky mojej mladosti. Ziadny chalani,ziadny vencek, diskoteky, nic. Myslela som si ze budem silnejsia ale bnolest je neznesitelna. Nezvladnem ist do skoly a aaj sama sa nenavidim. Asi pohltam tabletky