Ako donutit /nenapadne/ priatela schudnut?

muneca_brava

vyberte sa spolu na bicykle.. a vezmi to batohu zdravu stravu a spravte si piknik..
ked da nejake kilecko dole-pochval ho,ze aky je fesak,ked uz nema obtiahnute tricko..
ja mojho nenutim,
on zacal cvicit sam.. uz sa nemohol pozerat na svoje pivne brusko..
cvici brusaky a ja mu pri tom drzim nohy.. :)
chodime spolu bicyklovat..
a on sa ma pyta, ci moze vecer ete jest a ked hej tak co? aby nepribral.. :)

kamoska

frontman....ak je chlap so sebou spokojný, tak ho ani párom volov do posilky nedotiahneš...to by si už mohol vedieť...

frontman

preco by sa chlapi nemuseli o seba starat?
ved mu povedz, nech s tym nieco robi, ze teba tucni muzi sexualne az tak nevzrusuju a pacia sa ti viac svalnati ci chudsi.

a este mu povedz, ze do posilky chodia cvicit pekne baby, moze kukat na ich zadky a popritom cvicit.
vies, aka je to dobra motivacia?

kamoska

tak skús variť, to čo má rád, ale znižuj kalorickú hodnotu....napriklad ak ma rad svieckovu, tak do šľahačkovej smotany začni prilievať mlieko....a do knedlikov zacni primiesavat celozrnnu muku...postupne, nenapadne

mirka 23

No ja takého mäsožravca mám tiež doma :), ale on keď sa rozhodne, že schudne, tak chudne. Ale to sa mu ľahko chudne, keď v zamestnaní môže chodiť do posilky a hrať futbal.
Minule ma požiadal, aby som navarila niečo zdravé, tak som urobila nejaké kuracie mäso a k tomu brokolicu, karfiol a šampiňóny - všetko na pare. Keď išiel jesť, tak si k tomu vypýtal chleba, dak bolo po zdravej strave. :)