chcem sex s mojim chalanom

Príspevok v téme: chcem sex s mojim chalanom
jasomska

je to možno smiešne ale chodim s chalanom už vyše 7 mesiacov. mame sa strašne radi lubime sa vychadzame. lenže je tu jeden problem je to strašne hamblivy typ človeka . prvy francuzak sme si dali po troch mesiacoch, teraz sa už normalne bozkavame už bez hamby mu to ide, lenže este sme nemali spolu sex. občas trošku naznačujem cez nohavice mu dráždim penis ale on ma tak maximalne chytí za zadok alebo tak jemne cez prsia. proste este sme nemali sex a ani večší náznak ktomu. čiže sa chcem spytať či ma niekto takýto problem a či to je vôbec problem viem že ma lubi viem že ho lubim ...

nicoleta

skus mi to len povedat.... len ho navnad a povec mu ze más na to chut aa ze to chces a si pripravenaaaa a ze ci je aj on

katka.gzd

mno tak to je suepr potom je to len otazka casu....ja by som skusila stare zname triky...ak mate k dispozicii nejaky byt, zobrat nejaky steklivejsi film, vinko, trosku ho pripit....samozrejme ziaden natlak, ak sa na to nebude citit do nicoho ho netlac, bo nic neni pre jeho "potenciu" horsie ako ked by sa citil pod tlakom, tak mu aj povedz na zaciatku vecera ze nemas nic v plane, aby bol v klude...no a ked bude uvolnena atmosfera v plnom prude, mozes zacat skusat rozne tahy az tak daleko ako sa mu to bude zdat v pohode, jakmile bude mat tiky sa branit, zvolni tempo a skus to potom znova, ale fakt bacha, ziaden natlak....takto ho pomaly zlomis, uvidis...;)

margotka

ahojte poradte mi prosim s frajerom sme to spolu skusali uz dva krat ale nepodarilo sa nam pretrhnut blanu,kolko take pretrhnutie trva.dakujem

jasomska

katkagdz..viem že gay neni:D poznam ho, proste viem to na 100%...som mu z mobilu este ked sme boli na začiatku všetky ženské vymazala:D mal predomnou babu.. aj ked ma to hneva ale vidím že sa obzrie aj na iné riťky a neobzera sa kvôli mne aby som si nemyslela proste viac krat som ho v nečakanej situacii pristihla ako čumí po dievčatach ale nechcem ti rozpravať len toto že su dôkazy....proste on gay neni . je len strašne hamblivý.strašne dobrosrdečny a akoby som ho opisala ... nikde nikdy sa nikomu nevtieral... a možno sa hambí ma celú mať alebo neviem ale gay neni.

katka.gzd

mno ja som presla niecim velmi podobnym (vsetky prve dotiky, tahy akcie boli z mojej strany a keby nie, mozno by ani po roku nevedel ako vyzeraju moje prsia) a nechcem byt demotivujuca ani nic, ale po roku sme sa rozisli (z mojho popudu)..k sexu nakoniec skutocne doslo (on bol este panic, ja nie) lenze on bol pri tom celom tak strasne vystresovany, ze sme si to neuzili ani jeden...ok, bol to prvy pokus, vravela som si, no ani na dalsi krat ziadne zlepsenie aj ked som sa velmi snazila, vela sme sa o tom rozpravali, lubila som ho, vravela som mu ze vsetko bude v pohode, no on si z toho vytvoril komplex a ja som potom uz nemala silu to dalej skusat a tak som ho nechala. Mno a teraz viem, ze problem nebol v nas, ale v jeho vychove, ktora mu nedovolila priznat si ze je gay. Mozno ma naozaj lubil za to aka som, ale nikdy sme nemohli mat zdravy vztah ani keby sme sa roztrhali.Nevravim, ze tvoj frajer ma rovnaky problem, mno co ak....a cim skor si to clovek uvedomi a dovoli si to priznat sam pred sebou, tym lepsie pre oboch.

claudia

Mila Kitten...ja hanbliveho cloveka nepovazujem za cudneho a nepisala som, aby cakala donekonecna, jednoducho take veci sa nedaju silit, mozno mu to zatial vyhovuje takto, ved kazdy sme iny, kazdy ma svoje potreby a hodnoty...ak s tym ma problem partnerka, cize ocakava viac, tak mu musi jasne povedat to, co chce...

kitten

No ja za to s Claudiou az tak nesuhlasim...to ma clovek cakat naozaj do nekonecna??? To je jedna vec ze ste obaja neskuseni, nic zle na tom nie je...ja som mala prvykrat sex ked som mala 21...ale nie je dobre, ked je clovek natolko "hanblivy"...je to vobec hanblivost? Bo ta sa da po case prekonat...mne to skor pripada cudne, ze uz po tom netuzi, najma ak ta lubi...vsak vek na to ma, a tiez chodite uz dost dlho...a blbe je, ze tomu ziadny naznak ani nie je, ze by mal o to zaujem...no ja neviem...mozno si to nechava na leto :-))...Vsak uvidis, snad skor ci neskor na to dojde. Alebo to v lete naprogramuj ty :-))

claudia

aky problem? nemate ziadny problem. predpokladam, ze ste obaja mladi a neskuseni...ono to pride, neboj sa. nemate sa kam ponahlat, ak sa lubite