SEX pocas menstruacie???ziadna pubertacka otazka :)

ZyxerkA

ach jaj! -- vobec od toho vsetko nie je, to by z Teba museli tiect litre krvi.. =;)
My to robime normalne v posteli, a este sa nam nestalo, zeby sa zaspinili nejake obliecky.. jedine, co je od krvi, je jeho penis, prsty (v pripade ze ich pouzil), a okolie mojej ...

takze z toho ze nieco zaspinite sa absolutne bat nemusis... =;)

pripadne to skus az na 2.-3. den krvacanie, ked uz nie je take intenzivne, alebo to jednoducho urobte v sprche =;)

ach jaj!

ako...ja nemozem pochopit ako sa da robit sex cez menzes..ved musi byt od toho vsetko...sice priatel by rad vyskusal aj to ale ja stale neviem ako na to..viete niekto poradit..ja by som to tiez cela vyskusat,ale potom vsetko prat..

ZyxerkA

Sedmikraska, Vy mate pohlavny styk ked mas dnu tampon? =;O a to ako preboha ???? neviem si to predstavit.

Co sa tyka temy a mna- mne sa to niekedy hnusilo, ale co mam momentalneho priatela, zacala som o tom rozmyslat, a hned druhy mesiac ako sme boli spolu a mala som kramy sme to cez ne robili, a zapacilo sa mi to =;) odvtedy to robime cez menzes stale.. =;) vobec nerozlisujeme, ci mam kramy alebo nie =;)

netynka

preco by som mala byt na hlavu? neni si na hlavu nahodou ty, mila kucierka? neviem s akou nastrocnou mam tu cest...tym, ze nie sme zvieratka, som chcela naznacit, ze kedze sme ludia, tak sa vieme ovladat a ja s partnerom jednoducho radsej vydrzim (o to je to potom lepsie), ale nikoho som tu neodsudila, kazdemu vyhovuje nieco ine, ty si zasulozis aj cez kramy, ja proste nie...bohuzial, sex v mojom rebricku hodnot nie je tak vysoko, aby som razila heslo typu "sex vzdy a za kazdych okolnosti". z toho som uz ja vyrastla, moja zlata...a nabuduce ti odporucam reagovat trosku primeranejsie a ak nieco nepochopis, radsej sa slusne opytaj, ako to ten druhy myslel

sedmikraska

My tiez aj cez menzes, dam si dnu tampon a ziadna krv sa nekona, ale treba premastit a v pohode. Cez kramy je vacsia chut :)

katka.gzd

mno, my to tiez robime aj pocas menstruacie a nevidim v tom ziaden problem, pomaha mi to proti krcom (a to som ich zvykla mat ozaj silne), riziko zapalu je pocas mezstruacie zvysene ale ak obaja dodrzia spravnu hygienu, nevidim ani z tohoto hladiska ziaden problem...samozrejme k tomu treba pristupovat neznejsie kedze kazda zena je pocas menstruacie precitlivena, ale inak si to dost uzivam.....

marisssa

nam to s priatelom nevadi a sa cudujem, ze ani jemu, vravi, ze to je moja krv:-) tiez nemam kramy velmi silne, tak sa to da, no urcite nie prve dva dni,vtedy ma to dost boli-odskusane.
ale niekde som citala, ze by sa to nemalo robit, ze sa moze infikovat vnutro zeny.neviem.kazdy lekar vravi inak.

netynka

sex pocas menstruacie s priatelom nepraktikujeme, tych 5 dni sa to da vydrzat, ved sme neni zvieratka, preboha:-) a v tej vani si to teda neviem predstavit, kupat sa v tej vode...chcela si asi napisat v sprche, tam by sa to este dalo

monikaaa

sax pocas menstruacie je podla mna normalny nie je na tom nic zleho....akurat trocha krvi sem tam.....ale to nieje neaka prekazka na to aby sme abstinovali podla mna.ja osobne mavam menstruaciu celkom slabu,teda nie "hektolitre" krvi,to je podla mna v pohode a vobec mi nic nevadi..no niekto to mava uplne silne ...tak to je asi vela krvi,neviem si to predstavit:)chi ale aj to by mi asi nevadilo...