PMS_poradte ako ho zmiernit

RNG

opakuje znova ucinne doplnky na tento problem: Yam(2x1 gram)
Pupalkovy /borakovy olej( 3x1 gram)
Damiana 2x1/2 az 1 gram)
Dong Quai(2x 1/2 az 1 gram)
Spominaju aj Black cohosh, ale zopar zienam, co ho bralo z mojich znamych nezabral, ale yam zabral vzdy, takze ho sice spomeniem, ale neodporucam osobne.
je aj viacero andskych cajov na tieto problemy, ale ich ucinnost celkove poznam primalo na odporucanie na PMS.

flower

velakrat na PMS pomoze zmena stravy a pitneho rezimu. obmedzit prijem soli a cukru (sladkosti) - tym sa ulavi travenie a telo tak nebude zadrziavat tekutiny. dalej vynechat kofein, alkohol, tucne jedla, cigarety. naopak prijimat dostatok vlakniny (zelenina) a pit vela tekutin. dalej si skus kupit v lekarni multivitaminy s mineralmi, ktore dodaju telu kalcium, magnezium, zinok, zelezo a B vitaminy. prave vitamin B6, zabezpecuje rovnovahu, ktora pri PMS chyba. vybornym zdrojom vitaminu B6 su orechy, banany, hrozienka, avokado, ale i sardinky, makrely a slede. celkovo tieto mineraly su pomocou pri prudkych zmenach nalad a tiez nervovych problemoch. vyskusaj aj viac pohybu - pomaha proti zadrziavaniu vody v organizme, taktiez su velmi dobre zenske caje, ktore dokazu zmiernit alebo odstranit PMS - dobra je pupalka dvojrocna, lubovnik, poniklec alebo medovka.

suedenim

Mozes si kupit aj Guaracuran v lekarni..je bez predpisu, stoji cca 60,-,,ja som ho brala pocas skuskoveho na ukludnenie. Vyhodu ma,ze neuspava a v letaku sa pise ze je dobry na PMS. Mohlo by ti to pomoct :))