ladvina

mamina123

SRadka ano mala som zapal mocovych ciest.a robili mi sono aj taky zvlastny RTG,ze mi pichli niaku zvlastnu tekutinu a potom ma zrengenovali.mimo "provoz"som bola cely mesiac,ukrutna bolest.ak mas meil napis mi ho a nieco ti napisem,tiez sa to tyka ladvin.len to tu nechcem takto moc rozpisovat.

mamina123

SRadka ja som dva roky dozadu mala taketo podobne problemy,ale aj velke bolesti.mne pomohol BISEPTOL.a na sone ladvin si bola??

mira

Odvápňovanie kostí je dôsledok prekyselenia. Vápnik je zásadotvorný minerál. Telo ho odoberá z kostí preto, že potrebuje zneutralizovať prekyselenú krv. Toto všetko spolu súvisí. Vápnik v tele udržíš nielen odstránením prekyselenia, ale dodáš ho hlavne semienkami. Výborné je gomasio - to sú nahriate nelúpané sezamové semienka roztlačené s troškou soli asi 15:1. Je na to špeciálne porcelánová miska s drážkami.

[zruseny12]

ta voda sa len tak vola,ale inak pijem len vodu ktora ma pokojova teplotu...dakujem ti za rady,mne totiz chyba vapnik a odvapnuju sa mi kosti...toto som ti mala este asi napisat,lebo je to asi dolezite...prepac na to som uplne zabudla...