Kramy a kryty bazen

Príspevok v téme: Kramy a kryty bazen
levandulka

chystam sa na kryty bazen dnes, ale problem je v tom, ze uz 3. den mam kramy. pocula som, ze je to dost nehygienicke, ked mam ist s kramamy do bazena (teda ak pouzijem tampon, ze je to v poriadku). ale ja tampon pouzit nechcem, chcela som len klasicku vlozku. tampony som pouzivala, ale nezvykla som si na nich a preto ich nechcem. skusala som ich niekolko krat. hrozi to, ze vlozka namokne alebo co? existuje nejaky iny sposob, ako tuto situaciu (kramy a bazen) vyriesit? len mi nepiste, ze dnes nemam ist do bazena. potrebujem nieco ine. existuje nejaky pripravok z lekarne alebo daco ine? samozrejme, ak je nejaky pripravok, tak ktory dostanem bez predpisu.

levandulka

tak to asi nepojdem nikde. snad mi do dvoch dni kramy prejdu. o dva dni mam zasa volno. to dufam, ze ich uz 5 dni mat nebudem. ved to je na zosalenie...

mirka 23

Tampóny sú super. Zaveď si ho dostatočne hlboko tak, aby si ho necítila. Neviem prečo máš s tým problém. A tampóny jedine OB, ľahšie sa zavádzajú.

mirka 23

To jak si predstavuješ ísť do bazéna s vložkou????!!!!!! Doma sa kúpeš tiež s vložkou?
Jediná šance je s tampónom. Tampón treba po plávaní hneď vybrať, lebo presiakne. Je pravda, že počas menštruácie je väčšie riziko infekcie.