stale mi treba "cikat"....???

ivka.

prepačte, ale pri tejto teme sa chcem opýtať aj na seba. Ja určite zápal nemam, nič ma neboli, neštípe a aj tak musím často chodiť cikať. Tak raz za 1 hodinu.Ale zvláštne je, že sa mi to začalo až ako som začala s terajším priateľom sexualne žiť. / Pre upresnenie mam 27 rokov/Môže to mať niečo spoločné s pohlavným stykom? Trva to už asi 4 mesiace. prosím poraďte.

lind

Bubu, mam s tým skúsenosti...urologický čaj nepi, lebo dráždi mechúr. Pi hocičo iné. najlepšie čistú stolovú vodu, alebo repík, medovku, ale iba slabo vylúhované. A hlavne veľa, denne aj 3-4 litre, to je fakt dôležité. Keď sa ti nechce hneď utekať lekárovi, ktorý ti asi hneď predpíše antibiotiká, tak si kúp v lekárni Uroval Manosa,dávaj si do 2x2denne, po dvoch dňoch by to malo prejsť. ak neprejde, ide o tvrdošijnejší bacil a treba ísť lekárovi. Veľa šťastia.

klud

skoc za praktickym, lekarom, mas zapal mechura, par dni vela pit, antibioticka, !! ciste ruky (aj vsetko ostatne) na sliznice.

Ivka 1

Súhlasím s ostatnými jedná sa o prechladnutie alebo zápal močových ciest.Skús to s urologickým čajom ale najlepšie je navštíviť praktického lekára a ten Ťa s najväčšou pravdepobnosťou pošle na urológické vyšetrenie.

majka_

nemas zapal mocoveho mechura? lebo si myslim, ze asi hej. co keby si zasla najprv za obvodnou a potom za urologom?