Silikony-cena

kiarusenka

ahoj barborkaaa-on je svojsky ale podla mna v pohode ..ja som mu skakala do reci a 150krat som za nim este chodila a onmi dokonca chcel dat 260-280 a potom som mu dosla povedat ze chcem min,300 tak ich aj mam ... jasne , rozhodni sa :) a chcel ti dat nizky alebo vysoky profil ?

barborkaaa

externa
no ved aj ja som celkom dost chuda a prsia malinke, a pod zlazu asi navrhuje kazdemu. k trskovi idem aj ja na konzultacku.
Baby ja som na nete hladala nejake fotky kde je implos pod zlazou aby som videla ci to maju aj nejake maloprsnate, a ako to vyzera. jedna stranka viem, ze to tam najdem ale neviem ju najst.

externa

ahojte baby! ja som bola u Trsku v Snope a platila som 85tis. anatomicke,pod sval.

Medicalcentrum v BA ma najnizsie ceny,aj personal je velmi zlaty,mne sa ale nepacil navrh Dr.gulate a pod zlazu...som chuda-takze by to vyzeralo divne na mne.....

drzim palce baby!

barborkaaa

ahoj kiarusenka
navrhol mi 280 300 pod zlazu, cena super. Siska bol trosku svojsky moc ma k slovu nepustil ale bol mily.. hehe... s tou zlazou mi to nesedi pretoze ja nemam skoro ziadne prsia, a hned pok kozu iplos dat sa mi nezda. Som mu aj vravela ze sa bojim aby nebol vidiet, ale on vravel ze koza ma volu a ze nebude. No uvidim, este idem na jednu konzultacku a potom sa rozhodnem. Aj tak planujem opku na september tak budem mat cas na rozhodnutie.

barborkaaa

ahojky dakujem, no ako keby som mala nejake tkanivo aj ja tak by mi nevadilo aj pod zlazu =))) no bezim na tu konzultacku som zvedava co sa dozviem pa

kiarusenka

ja som mala dost tkaniva v prsniku a pred tym mi robili este mastopexiu teda dvihanie prsniku.. vies co ? mne z 10 ludi povie 8 ze mam svoje prsia a mam pod zlazou ... mam to uplne urobene tak, ze fakt to vyzera ako priroda ...popripade ked chces, tak povedz ze ty chces pod sval a trvaj si na tom ...

barborkaaa

sice mam tu konzultacku uz zajtra, ale aj tak by ma zaujimalo. ukazoval ti aj nejake fotky svojej prace? ci si mu plne doverovala aj bez nich? asi pojdem aj na inu konzultacku tak aby som sa vedela rozhodnut...

barborkaaa

take slabsie jednotky, proste som dost schudla a nic mi neostalo, a pod zlazu by to nebolo prirodzene podla mna. on ti navrhol sam pod zlazu?