PROSIM POMOC

Príspevok v téme: PROSIM POMOC
cica

Moja kamoska sa chystala že sa vyspi s jej priatelom,boli už spolu v posteli..zacali tak že ju zacal prstovat 2 prstami...ju to velmi bolelo a zacala krvacat...stalo sa to vcera a este dnes krvaca...prejde ju to alebo by mala zajst ku gyn ??pomožte mi prosim fakt...dalej spolu nic nemali nedalo sa bolelo ju to ...pomožte mi prosim

Chester

Do palice...nech ma ta tupa aj 17 rokov, o čom silno pochybujem,tak ked sa chce nechať prstovať,najprv nech má aspoň štipku rozumu. A nie potom sa tu pýtať voloviny.

boo

no vy ste teda mili.. nie aby ste pomohli ale este tu riesite vek o ktorom ani neviete presne.. napriklad ja som nekrvacala vobec ani trosku ani pri prvom ps.. ale nemalo by to byt nic zle ae ak to bude trvat dlhsie tak radsej skuste lekara.. pa

!!!

chester súhlasím s tebou. sú to sopľiačky. no cica píšeš, že nemáte 12rokov tak koľko 14 ? mali by ste sa ešte hrať a nie sexovať.

Chester

Cica,lebo Tvoja kamaratka je TUPÁÁÁ...Nech sa radšej učí básničky,ako skúšať veci o ktorých nemá ani šajnu zatiaľ.

Chester

Vlezie s nim do postele, necha sa vyprstovať a je pri tom panna. To musi byť vážne teľa,ked nemá základné informície. Načo teda vlastne s nim lezie do postele, ked nič o tom nevie...joj,takéto sopľandy ma tak vytáčajú...bodaj by krvácala aj týždeň