som anorekticka??

Príspevok v téme: som anorekticka??
kukucka 888888

ahojte,potrebovala by som poradit,mam 174 cm a 55 kil,ja viem ze to nie je vela ale mala som pred rokom zdravotne problemy a schudla som 10 kil,no odvtedy sa nieco v mojom zivote zmenilo,stale mam pocit ze som tucna,ze by som mala schudnut,ked doma nie su rodicia tak vobec nejem aby som nepribrala,jedlu sa vyhybam aj v ich pritomnosti vyuzivam situaciu ked momentalne nikto nie je v kuchyny a akoze jem ale v skutocnosti si tam posedim 10 minut a nic nejem neviem chcem sa toho zbavit ale akosi nemozem nedokazem sa prinutit aby som uz konecne prestala mat take navyky,a ked nieco zjem mam pocit ze zradzam samu seba a davam si zakazdym zavazok ze to uz v zivote nespravim,ked vidim nejake baby tak si hned vsimam ci su tucnejsie ako ja a ked nie tak mam pocit ze uz nikto nemoze byt tucnejsi, neviem bojim sa toho ze som upadla do anorexie a neviem si s tym dat rady prosim kto uz nieco take zazil prosim poradte mi co mam robit aby som to zmenila aby som konecne zacala normalne zit a nielen cely zivot rozmyslat nad jedlom ktore si upieram prosim pomozte mi :-)))))

joni_

a este ma napada, mozno je to blbost??
ak dobre rozumiem vzdy po jedle mas vycitky ze priberies - co tak urobit pokus napr. na jeden tyzden: skus jest normalne, alebo aspom castejsie ako teraz, uplne bez vycitiek lebo je to povoleny pokus :) a uvidis potom ci naozaj priberies alebo je to len zbytocny strach, ved ak by si aj pribrala za ten tyzden to nebude tak moc takze myslim ze to mozes skusit

joni_

ahoj, bezi tu viac takychto tem, pozri si
ked to nedokazes sama ovladat tak myslim ze uz si v probleme, a mas uplnu pravdu ze zivot nie je o premyslani nad jedlom, nestracaj s tym cas, v zivote je spusta inych krasnych veci ktore ti unikaju :)) ak sama nevies ako na to skus psychologa a necakaj zbytocne dlho, pusti sa do boja nech to mas cim skor za sebou, drzim palce :)
jo a na tvoju vysku si stihla az dost, ver mi! mas super postavu a co tak jest casto po malych mnozstvach, zeleninu, ovocie, cvicit - tak nepriberies ale si udrzis postavu a dostanes potrebne vitaminy a mineraly... skus o tom presvedcit svoje telo :)