Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to mykoza?

trisna

neva, ja viem, aky mam ovulacny vytok, mam ho ako vajecne bielko, ked ovulujem, ten mazlavy nemam casto a je spojeny s pocitom svrbenia a nekomfortu, co si myslim, ze nie je normalne, pocas styku mam pocit palenia. Ja svoje vytoky poznam, prerusovanu suloz spojenu s neplodnymi dnami pouzivame s manzelom uz skoro 10 rokov. Pouzivam roky Laktacyd, nemyslim, ze to nieco robi a pouzivala som aj tea tree...

neva

Ved si si sama odpovedala, že nie je. Píšeš, že je to hlavne v období ovulácie. Vtedy je zvýšený výtok celkom normálny, dokonca u niktorých žien sa vyskytne slabé krvácanie. Svrbenie je spôsobné väčším prekrvením. Vhodné prípravky na intímnu hygienu ti pomôžu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.