Moč. cesty...

Príspevok v téme: Moč. cesty...
procomputer

Dobry den....

mam problem s moc. cestami... Bohuzial momentalne som v zahranici a potreboval by som poradit ake lieky pripadne vitaminy si mam kupit v lekarni na zlepsenie mojho stavu... (Bolia ma triesla, mam zvacsene uzliny v trieslach, pri moceni nemam tazkosti, moč bezfarebny, pijem vela tekutin no problemi pretrvavaju uz 5 dni... "zastihlo ma tu velmi zle pocasie a nachladol som...") Dakujem za kazdu radu...

RNG

veronika,Paralen(paracetamol) tiez nie je vhodny pri ochoreni obliciek ani pecene, tak ako viacmenej vsetky NSAID.
www.nobel.sk.
Na infekcie podobneho druhu(zapaly z prechladnutia) by som pouzil najma GSE roztok, pripadne aj oreganovy olej.
A dobry caj je chanca piedra, ktory je okrem cistenia obliciek aj mierne antibakterialny.

veronika

ja som mala velmi vazne problemi s oblickami a moc cestami a kazda doktorka mi zakazala pit akykolvek zeleny caj, okrem urologickeho, ten som musela šx denne, tak to skus a nejedz tabletky ako ibuprofen alebo acylpirin, lebo tie velmi zatazuju oblicky, radsej si daj paralen, samozrejme ak mas nejake zasoby z domu, drzim palce

veronika

ja som mala velmi vazne problemi s oblickami a moc cestami a kazda doktorka mi zakazala pit akykolvek zeleny caj, okrem urologickeho, ten som musela šx denne, tak to skus a nejedz tabletky ako ibuprefen alebo acylpirin, lebo tie velmi zatazuju oblicky, radsej si daj paralen, samozrejme ak mas nejake zasoby z domu, drzim palce

SHAKTI

Hlavne udrziavat v teple, nosit spodne pradlo cervenej farby, obycajny zeleny caj pit, je to vyborny antioxidant, mam s nim dobre skusenosti hlavne pri zapaloch.
No tie zvacsene uzliny mozu byt problem, urcite by som odporucala navstevu lekara, hlavne ak problemi pretrvavaju uz 5 dni.
Ten pitny rezim skus dodrziavat hlavne od 15 hod. do 17 hod. kedy posobi moc. mechur. Snaz sa jest takisto vela cibule,cesnaku a uhoriek.