Potrel som si akne s cesnakovou stavou

Príspevok v téme: Potrel som si akne s cesnakovou stavou
redsun

:(:(:ahotje tak je mi na nic...vcera vecer som si potrel AKNE so stavou z cesnaku ....dnes rano sa zobudim a mam pokoznu vypalenu uplne do krvy a mam take nafuknute mozule na cele :(:( neviem co mam robit dnes som ani do skoly nesiem :(:( a bojsim sa ze mi ostanu jazdy od toho :(:(:( prosiiim poradte mi .... je to strasneee dal som si nato detsky puder

njurrrr

Noo teda, toto ma dostalo...Cesnak na twar, sice som w ziwote nepocula ze cesnak na akne pomaha ale ani by ma to nenapadlo pouzivat..:D uz si teraz asi w pohode co...ja som sa tiez raz na takomto niecom poucila. Kozna mi doporucila nahrievat sa denne par minut na horskom slnku. Ja som pri tom kukala na telku a nejak som zabudla, a po par dnoch som mala neuveritelne podkozne vyrazky a zdureniny ze som myslela ze asi ma mrdne..totalne wyhadzana. Takze moja rada, nic netreba prehanat.:ň

sarin

ja som raz varila :) a ako som tlacila cesnak tak mi odfrklo na stehno (cez leto som ho mala hole) a nevsimla som si to... A tak za par minut som citila akoby ma komar stipal,... a vtedy som zbadala ze co to je :D neviem si predstavit ze by som spala celu noc s natretym xichtom... klobuk dole..

A este jeden prispevok :D kamart mal tetovanie a sa mu uz nepacilo tak nakrajal cesnak cibulu nacapil na tetovanie a zafasoval.. mal to tam 2 dni.. tetovanie uz nema a maso mu po case dorastlo :D

redsun

haahahaha no ludia ja sa teraz ako smejem DD:D::D sice uz sa mi pokozka tak celkom pekne zahojila hrasty mi zisli ale jedno z coho sa smejem :D:D:DD ze cesnak mi vypalil polovicky cela a jebaky tam mam stale :D:D:D:D:D hahhaahahhaah to som vam musel napisat:D:D:D

[zruseny12]

redsun...presne tak ako pise RNG,ale chapem ta,ked sa niekto spali na niecom,nechce to vidiet velmi dlho...no,kazdy sa na niecom popali...raz...
CLOVEK SA UCI CELY ZIVOT...
...hlavne si to na silu nelupaj,nech to opada samo...ta koza...

RNG

redsun, nebud zaujaty proti cesnaku. Keby si ho dostatocne zriedil asi by bol ucinny a nenarobil by ti flaky. Ale neviem ti povedat, ake by malo byt zriedenie aby este bol ucinny a uz nie palivy.
Az bude mat niekto odvahu, moze zacinat s velmi nizkymi koncentraciami(1:100) a postupne zvysovat, kym sa objavia znaky palenia. Predpokladam, ze to bude iste pri 1:10 takze asi by som nesiel s tou stavou z cesnaku vys, nez 1;20 alebo este menej.
Do taniera polievky roztlaceny jeden cesnakovy strucik nic nespravi nikomu, pokial viem.

redsun

ahojte moji zlatuckiii tak fuuuuuu prezil som to uz sa mi to krasnucko hojiiia dokonca a spalena koza sa mi aj lupeee a flaky mi nezostavuju co som nesmierne rad ten hlupy cesnak uz ani do ust nedam :D:D:D:DD:

RNG

v teme GSE pisu, ze vyrobcovia citrovitalu maju v navode dat si 5 kvapiek a dokladne vtret do mokrej tvare, a stipanie je vraj cistiaca reakcia tvare.
Keby to bolo v USA, tak by ich sudili, az by boli cierni!!
Aj citrovital aj ked je ovela slabsi ako GSE(vyroba neuvadza koncentraciu aktivnej latky)predsa je prisilny na priame pouzitie na plet!
Odhadujem, ze je asi 1/3 az 1/5 tak silny, ako GSE, tj ho treba riedit minimum 10 az 20 krat na pouzitie na kozu, a pravdepodobne az 100 krat na pouzitie na sliznice.

ja sa na tom uz len smejem:d

inac smejem sa na tom brutal....lizanka,este aj ty???? xD kazdi kto trpime akne sa asi niecim uz spalil :D ja som sa spalil,ako som pisal liehom,a potom este raz cajovnikovym olejom som si spalil cely ksicht :D - tiez prisilna koncentracia :D

lizanka

redsun: ja som si podobne spalila lice GSE-ckom-prisilna koncentracia. nastastie mi jazva nezostala. ja som asi tak pred 2 rokmi plet natierala cibulovou stavou-ale len tam, kde som ju mala hrubu, mastnu a aknoznu. chvilu to pomahalo, ale potom uz velmi nie, a potom som este aj rano po umyti strasne dlho smrdela za cibulou :D skusala som to cez prazdniny. teraz to pouzivam len v nudzovych pripadoch-t.j. ze sa idem niekam fotit a tak.