čo s hysterkou

Príspevok v téme: čo s hysterkou
zúfalý

ahojte. Chodí niekto z Vás s hysterkou alebo s ženou, ktorej nálada je veľmi vrtkavá? Neviem, čo z toho je presne tá moja, či hysterka, alebo len náladová, keď je všetko super, vytiahne niečo z minulosti, čo už je dávno vyriešené alebo sa chytí vety a vysvetlí si ju po svojom a oheň je na streche. Sme spolu pár rokov, nežijeme spolu, ona chce vraj so mnou tráviť viac času, no ja mám prácu aj školu a nemám toľko času ako ona, ale to neznamená, že s ňou nechcem byť. To sú najčastejšie hádky v poslednom čase. Myslím, že sa naozaj ľúbime, keď sme už toľko toho prešli, ale ja už z toho upadám normálne do neakých stavov, že ma hrozne rozbolí hlava, ale nenormálne, lebo už nemám nervy na to počúvať to stále dookola. A vysvetliť si to nedá. Vraj ak sa aj mýli, tak ju to proste nezaujíma.

jaja

pocuj nechodime my nahodou spolu? :D
Priznavam bola som (a niekedy asi este som) taka.
Bolo to v obdobi ked som nechala skolu a nemala som co robit. Sme spolu 2 roky, nezijeme spolu, deli nas 50km, vidavame sa casto.
No a ked sme boli od seba, stale mi vsetko vrtalo hlavou. Co asi tak robi?... Potom som nasla/zistila nieco co mi zatajil, nepovedal a uz bol ohen na streche. Ja som vinu hadzala na mna, on vinil mna lebo stale don vrtam a riesim. Dokonca mi povedal ze som horsia ako jeho mama!
Tiez mal casu menej, delil ho medzi kamaratov a mna, ani to sa mi nepacilo, chcela som aby bol stale so mnou.
Teraz uz nastastie chodim opat do skoly, popri nej brigadujem a kedze mam casu menej, delim si ho medzi kamaratky a neho.
Neviem ako sa to vo mne zlomilo, ale naucila som sa niektore veci jednoducho ignorovat a neriesit. To mi dost pomohlo. Drzim vam palce. Hlavne tej tvojej, bude to pre nu tazke.

zúfalý

objektívne? a to sa dá, keď človek niekoho ľúbi? Problém je v tom, že ona si chybu neprizná, ani keby sa chumelilo, včera som jej povedal, že či je si vedomá toho, že sa mýli, a ona, že no a čo, že jej to je jedno, ona si myslí že je to tak a ak to tak aj nie je, že ju to nezaujíma. Ona nie je zlá, je super, super, pokiaľ jej nehrabne.

leerka

my sme mali tento isty problem pred nedavnom........ daj jej na vyber, ale naposledy, bud sa zmeni, alebo rozchod...... u nas to tak bolo, ale s tym rozdielom,ze on ten rozchod chcel, ale este sme sa nad tym zamylseli a dali si poslednu sancu, aj moje naldy boli take iste ako ma ta tvoja...... ak ta ma rada, a chce s tebou byt, tak sa zmeni a ak nie, tak bohuzial...... ale iba jednu jedinu sancu........ skus to, nam to pomohlo

den

urob si o nej nazor, ale objektivny.Daj si klady a zapory a vies si s nou predstavit cely zivot?Na vsetko si odpovedz a potom urob radikalne riesenie ak ti to strasne prekaza, tak sa rozidte, bude to len horsie ak to budete tahat dalej.Ak to dokazes tolerovat, tak ostante spolu.A skus sa opytat aj inych,. co ju poznaju, ze ako to vidia.