ESKIMACKA DIETA/CKD

LisaRowe

whee_ee
Ahoj juu dakujem!!Tak toto je pekny trapas..No mozem zacat od znovu:-) Este mozno dnes tie tuky vytiahnem..

xnusoba

whee

otazka, nie je toto jednoducha matematika? myslim ze ked sa niekto chvali ze uz to raz drzal a nevie si ani zratat pomer BTS ???
ale pocitam ze ta tu budu velebit za to ze si jej to spravne vypocital a mozno sa konecne dostane do ketozy :-)

whee_ee

lebo neviem ako sa ti podarilo to dať 570:1140, to nie je pomer 1:3... to by 1140 musel byť trojnásobok 570... a to nie je..

whee_ee

ahoj lisa:).. tie T:B má byť v pomere 3:1?? .. v tom prípade B- 1710/4=427,5, 427,5/4,2=cca 102g
T- 1710/4*3= 1282,5, 1282,5/9,1=cca 141g

jessika

hlavné že ty máš toho rozumu aj na rozdávani.aspoň podla teba.ale máš pravdu.neoslovila si ma.mám povahu osloviť hocikoho.nechcem sa hádať toto fórum nie je na to.nepovažujem sa za múdru ale mám v sebe ludskosť.ak vie pomôžem ak nie tak sa aspoň neposmievam.to ty o sebe povedať nemôžeš!!!!!!

torino

jessika

ja? ja som tu na tomto fóre fakt len preto že sa dobre pobavím na chabých pokusoch tých "skúsených chudnúcich samorostov odborníkov" :)
a vždy odznovu a odznovu a dokolečka dokola.. :)
nik neurobí skutočne niečo pre seba, ako som sa odhodlal ja a neľutujem....
podporu nejakého fóra som k tomu nepotreboval a hlavne, robím to pre seba, nie pre fórum.

LisaRowe

No,ale uz stacilo! Snazila som sa byt mila.A takisto jedine kvoli comu som sem pisala bolo ,aby ma nejaky expert ukorigoval,ak nieco robim zle..Popripade pre ine baby (tie co naozaj zo sebou nieco robia),aby to taisto robili spravne...Tak ,ale pomoci sa asi naozaj nedockam takze papa.Co sa tyka matematiky tak asi tam vazne nejaka blba chyba bude (ked to tak tvrdite) ja sa nato este pozriem a uvidime..

xnusoba

jessika

mila moja ty neviem co sa rozkrikujes ked o tom vies este menej ako lisa....
ta sa aspon snazi kdezto ty mas len plne prsty pismen, ako tu bolo napisane, podporujete sa vymienate recepty lebo ani jedna nemate dost vl rozumu nieco vymysliet...
apropo nevsimla som si ze by som ta oslovila..

jessika

xnusoba-
no gratulujem.neviem či si muž či žena ale primitivita je zaručená u teba!!!! Lisa napísala svoju váhu-ak pola teba tie výpočty nie sú v poriadku tak jej to prepočítaj ty a nie len hovnovať tu.