Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

fia

Nevadi vam vona henny?
Mne ta vona prerazi aj sampon,kondicioner...proste vsetky pripravky.Dokonca aj pri sprchovani staci,ze si zamocim konceky vlasov,celu kupelnu citit hennou.

yvette14

imesikova
Velmi dobre skusenosti mame prave s kombinaciami hnedej a ciernej henny napr. s indigom a orechom. Dokonca aj na prekrytie sedin mame velmi pozitivne ohlasy. Samozrejme chce to castejsie nanasanie a dlhsie posobenie farby na vlasoch, hlavne zo zaciatku urcite.
Do henny sa moze pridavat aj vlasovy olej, alebo kondicioner ci maska. Ale tiez rozne etericke oleje, rastlinne masla, kvetinove vody, zltko, jogurt, med atd...

mirka 23

imesikova, neviem ako chyta indigo, ale čierna vraj chyta velmi velmi slabo. čokoladova chyta lepšie.
Ja si davam masku a hlavne po zmyti, ale možeš primiešať aj do henny.

imesikova

Tak som sa asi rozhodla, objednam si tu indigo a čiernu, lebo ta moja farba je taka az tmavo hneda a nech je to teda aspon trochu vidno. Budem ich kombinovat 2:1 a dufat ze to po tých par razoch bude vypadat dobre, určite to chcem skusit lebo mam plne zuby tých chemikalii. A este sa chcem opytat davate si do tej farby aj nejaky balzam, resp. masku, to sa moze? skutozne som uplny laik a vdakabohu za podobne stranky ako tato:-)

mirka 23

imesikova a aku chceš davať farbu? Je pravda, že my si objednavame hennecolor, takže neviem aký je urtekram. 100g by malo byť dosť na jedno použitie... ale ked už objednavaš, tak si objednaj aby sa ti to oplatilo. Ak začinaš s hennou, tak kým ti to chyti, tak budeš musieť aspoň trikrat nafarbiť. Najlepšie je hennu na noc.. no minimalne 4 hodiny.

yvette14

imesikova
Urtekram mame v nasom e-shope uplnu Novinku, takze referencie na Henne Color a Urtekram skuste pozriet na stranke dlouhevlasy.cz, je tam forum a skusenosti na rozne znacky henny.
Pri Vasej dlzke vlasov treba min. 100 g henny, ale i viac ak mate hustejsie vlasy.

imesikova

dakujem velmi pekne za odpovede..no a teraz moje dalsie otazky: Ktoru hennu pouzivate resp.objednavate najcastejsie? Urtekram? Henne Color? a kolko si mam objednat ak mam dost huste a vlasy dlhe az skoro po pad, no tak teda nad pas..hm?

yvette14

imesikova
Hennu i dalsie vlasove rastlinne farby si mozte objednat na hennayvette.sk
Navody na pouzivanie henny i dalsie informacie ohladom jej pouzivania zasielame emailom, mozte ma kontaktovat cez Kontakt na nasej stranke:)