moj syn ma panicky strach zo zubara...co mam robit? (11rokov

katika88

No tak isteze lepsia je tvoja metoda damaxy ako tie sproste rady tych dvoch predchadzajucich predpokladam ze tie este deti nemaju a ked hej tak ich lutujem :-((

damaxy

katika ja si myslim či to nie je hlbsí problém to je iný strach mne sa zdá asi ta motivácia je v jeho prípade nezaberie ale samozrejme maminka skúsat treba vsetko a nasilné metody mi nikdy neboli blízke.

123lienka

No ja si myslim ze zachodka ma v niecom pravdu .. tiez mi to moja mama urobila a potom som sa uz nebala a ja som to urobila svojmu dietatu a uz sa tiez neboji

zachodka

ako? to je taky problem ho priputat? myslim ze by nemal byt taky rozmaznany fracek..a som sa bala obycajneho lekara..a som sa matke zdvoverila prave ked umyvala okna..tesne pred prehliadkou..a ona sa proste nasrala..a mi tresla oknom po hube...a jaky problem? mala som sice 2 tyzdne cervene usta..ale tah aspon som usetrila love...a strach bol prec

mamina123

uz bol aj na liekoch,aj odmenu mal slubenu...dokonca aj po zlom,ma fobicke reakcie nechce ist na osetrenie iba narkozou,strach prevlada,nemozem ho prehovorit

katika88

Teda ja neviem ale mne naozaj pomahalo ked ma cakalo nieco take ako zubar alebo ockovanie ked mi mamka povedala ze co pekne budeme robit az to bude za nami a tak som sa mohla tesit na to co bude potom a nemysliet az tak na to ze sa bojim...

damaxy

treba to riesit ja by som aj s pomocou odbornou.Inak mozno aj nejaké upokojujúce tabletky a najprv by som sla s tým ze lekar len pozrie a povie a pojdeme domov a pri dalsej navsteve nam nieco opravi aj s pomocou injekcie aby nebolelo.Povedala by som o tomto probleme lekárovi a poziadala ho aby osetril mna a moj syn aby sa na mna díval a aby videl ako to prebieha.Nad strachom treba vyhrat tiez len rozumom.No chce to vela trpezlivosti dovery a lasky,ktorá podla toho co písete vam nechýba

katika88

No ja deti nemam tak sa v tom velmi nevyznam ale nemohlo by pomoct keby si mu za to ze to tam vydrzi slubila nejaku odmenu?Co ja viem nejaku hracku co by chcel...nejaka motivacia by snad pomohla.