NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

alicia

kekso,je veľmi mylné domnievať sa že RNG ponúkal svoje doplnky výživy kvôli mamonu. Damian tiež bol ochotný nejaké doplnky poslať, ale len kvôli tomu že na Slovensku ich nedostať. Ak sa chceš zapájať do diskusie, tak v prvorm rade musíš vedieť o čom diskusia je. Ak nie tak potom je lepšie ísť do diskusie o svokrách.

RNG

To nech tam napise niekto druhy, odomna by sa to este stale chapalo ako reklama, hoci som z toho uz vonku.
Na nete ale este stale bezi moja domena, zatial som ju este nezrusil. Cakam na vyjadrenie mojho konatela, ktory este dopredava niektore produkty.

RNG

kekso, si" vedla ako ta jedla". Ja som zo Slovenska zatial nedostal ani halier, hoci som vyse 4 roky posielal do svojich obchodov z vlastneho vrecka kupene a tak isto zaslane doplnky. Kedze som to dalej nemohol znasat financne, casovo a nervami(pre takych ako si ty tiez, ktory druhym odhovorili moje kvalitne a lacne dovozove doplnky) tak som musel zavriet. Ten "spas" ma stal niekolko milionov korun, takze kde je ta "mamona" pre mna, ty kokso?
A za to iste alebo ovela menej kvalitne budete teraz musiet platit ovela viac, naviac s reklamou, ktora tvrdi aj to, co o tych doplnkoch vobec nie je pravda.Porovnaj si to s mojimi strankami a popismi. Tam tvrdim len to zakladne, klinicky dokazane.

kekso

to este stale sa tu vedie tato podivna diskusia?..stale ste este nepochopili, ze len to, co ponuka na predaj damian a rng je neskodne?..ostatne je strasne skodlive (lebo im to ubera z mamonu)

RNG

luba, zialbohu je to skoro tak, lebo vacsina vakcin obsahuje skodlive latky, ktore by obsahovat nemali. A vakcinuje sa aj proti takym chorobam, ktore sa nevyskytuju ani v tych krajinach, kde vakcinacia nie je .
Cely zaujem tohoto prispevku-realisticky, nie revolucne, je upozornit na to, ze treba ovela viac kontrolovat vyrobcov vakcin, ich ucinkov, zlozenia a dovodov na vakcinaciu
tj prehodnotit pozitivne statisticke vysledky ockovania proti statistike skodlivych nasledkov, ktora je silne vyrobcami a celym skorumpovanym systemom velmi efektivne potlacana. A to mozu urobit len konkurencne organizacie, nie samokontrola vyrobcov, to zialbohu nepracuje. Dnes su vyrobcovia tak silni a vplyvni, ze manipuluju vladne organizacie, ktore maju nase zaujmy zastupovat proti vyrobcom, ktori maju v zaujme hlavne svoje ekonomicke ucely, a casto nie vobec naozajstne zdravotne.

luba

RNG,prepáč,ale podľa tejto debaty som nadobudla pocit,že každá vakcína je škodlivá,tak teraz neviem čo si mám o tom myslieť

RNG

luba, dnes zname karcinogeny a nespravne zlozenie potravin sa da zmenit bez toho, aby sme sa vratili do jaskyn. A o to tu v celej teme vlastne ide.
Ked stepit, tak s DOKAZANYMI a NESKODNYMI vakcinami, nie hocicim, co sa momentalne patentuje. Schvalovacie organy totiz prepustili privela skodlivych veci na trh, aby sa im dalo verit na slovo.
Po case kazda monopolna institucia sa skorumpuje(to je historicky fakt, nie moj osobny nazor) a pre to treba zivit konkurenciu, aby sa to nestalo.

luba

damian,vráťme sa do jaskýn a bude konečne po tvojom-máš moil? isto, aj ten je škodlivý radšej ho vyhoď,čo ked dostaneš rakovinu?

damian

KPM (Kampaň za pravdu v medicíne)- obhajca verejnosti a spotrebiteľov.
KPM sa ako obhajca verejnosti sústreďuje okrem iného najmä na najdôležitejšie témy ako AIDS, rakovina, duševné zdravie, srdcovocievne choroby a vakcinácie – všetky oblasti, kde prevažujúce dôkazy spôsobujú odôvodnené obavy zo smrteľných omylov súčasnej vedy, výsledkom čoho sú nepotrebné straty na životoch. KPM taktiež poukazuje na denno-denné priemyselné používanie nebezpečných toxických škodlivín vrátane fluóru v zubných pastách, lauryl-sulfátu sodného v šampónoch, parafínu a iných karcinogénov v kozmetike, ktoré majú na svedomí neustále poškodzovanie zdravia, vážne ochorenia s následkom úmrtia. Cieľom KPM je predstaviť tieto nevyvrátiteľné dôkazy svojim členom, širokej verejnosti, ustanovizniam a v neposlednom rade aj jednotlivcom, ktorí sa na omyloch podieľajú. Snahou je prinútiť ustanovizne k okamžitej zmene a k zastaveniu týchto nekalých praktík, čo by nepochybne prispelo k humánnejšej medicíne.