tehotna????snad nie...

Príspevok v téme: tehotna????snad nie...
achnieee

bry vecer..
4den mi meskaju kramy:(netusim preco ako sice kazdy mesiac ich mavam cim dalej tym viac nepravidelne ale proste to co sa so mnou teraz deje nebolo nikdy...ukrutne ma bolia prsia mam ich viditelne zvecsene, hocikedy pocas dna ma z nicoho nic napne a proste zo mna leti vsetko von:(...a navyse mavam divne chute..ako nieze divne ale proste veci ktore som niekedyani citit nemohla tak teraz jem/pijem vo velkych davkach a co som milovala ani nemozem citit...
mohla by som byt tehotna?ze lekarom ist nechcem a tehotensky test necchem ist kupovat
dakujem

majkaaa

To akože si ešte nikdy nebola na gynde?? Ak budeš tehotná,stejne sa tomu nevyhneš,budeš musieť. A prečo by si sa mala hanbiť kúpiť tehotenský test?? Nepoviem prezervatívy...ale test...tak nech ti ho kúpi priateľ. Ste v tom obaja.

achnieee

lekara isto nie proste neznesiem aby sa niekto ini vo mne vral ako moj priatel, a test radsej nie proste hanbim sa

majka_

nebooooj :-)... to, ci si (resp. bola) tehotna sa dozvies o 9 mesiacov :-). ale nene... neboj. ked si tehotna, to zvladnes.

majkaaa

Vieš,toto sú príznaky tehotenstva.Ale môže to byť len vsugerované. Ak spávaš s mužom a nebodaj bez ochrany,tehotenstvo nemôžeš nikdy vylúčiť.Ale nechápem,prečo tu píšeš.Nik ti na fóre tehotenstvo nepotvrdí ani nevyvráti.Kúp si test,čo ti v tom bráni?? A potom jednoznačne lekár.

leerka

tak to zistis az o par mesiacov, ked nechces ist lekarovi ani si kupit test, a preco vlastne? ved to je normalne.....