nezvladam stresove situacie

marisssa

radana--- si myslis, ze teraz mi to nepride divne, ze kvoli takej hluposti som sa rozplakala??ale to sa jednoducho nedalo zastavit..nastastie ma nik nevidel! no on sa vobec nesnazil, este k tomu mi nadaval..bol u nas prvy krat a mame trosku iny,nas vlastny system.on to jednoducho nevedel pochopit.

radana

marisssa,ale v com je problem-no tak by tu firmu neopustil.A kedze ti nechcel dat papiere k vypracovaniu,bol to jeho problem a ty by si si to trebars aj pred nadriadenym vedela zdovodnit..

radana

Ked pracujes s ludmi,musis pocitat,ze sa najdu aj taki ludia.U nas na poste by potom pracovnicky pri prepazkach plakali stale jak su podpory.Vzdy ked pride 18-teho nahrnu sa tam cigani z osady nedaleko mesta pre podpory a robia tam kalamitu.pracovnicky pri prepazkach uz maju svoj styl,ze ked na nu zacne hucat a nadavat jej,tak ho posle od okienka prec a jednoducho ho neobsluzi a povie mu,ze ked sa ukludni,tak moze dojst.A kedze cigosi chcu mat cim skor prasule u seba,tak sa pomalicky ucia aj slusnemu spravaniu.Marisssa,hlavu hore..

marisssa

mariaa-- lenze ja som sa praveze na to nemohla vykaaslat, lebo inak by nemohol opustit firmu, keby som mu tie poondiate papiere nespravila, no on si stale stal za svojim.. tak ma vytocil!
no vyskusam ten b-komplex...

radana

marisssa a to za to si sa rozplakala?Naber viac sebavedomia.Ved v podstate on potreboval teba,aby si mu tie papiere vypracovala.Tak by mala byt hlavne z jeho strany snaha.Nabuduce sa s takym clovekom jednoducho nebav a trebars mu povedz,ze ked sa ukludni,potom mozete pokracovat v rozhovore..

[zruseny12]

jaj,tak si sa mala na neho vykaslat,ved ked ti nechcel dat papiere,tak ako si mu mala nieco robit...mozno mal tiez len zly den...kamionisti su tiez dost vystresovany ludia...ja ich obdivujem...
...ale ten B-komplex by ti pomohol...je to velmi prospene pre zdravie,a jest vela potravin, ktore obsahuju vit.B
...tiez som pracovala s ludmi tak viem ake to je...jeden je taky,jeden taky...na to si clovek musi nejak zviknut,ze ludia su vselijaky...ale viem,ze je to tazke...

marisssa

mariaa-- nie, bol to kamionista...takze duuufam, ze ho uz nikdy nestretnem, bol tu aj prvy krat... a uz je fuc nastastie...proste mala som mu urobit papiere, ktore mi nechcel absolutne dat!

[zruseny12]

marissa,tak chod za nim a povec mu az bude kludny aj ty sa ukludnis,ci by sa nedalo nejak kludne porozpravat,a nie tak ako sa rozprava on s tebou...a preco na teba krici...lebo ked si v praci,a s tym clovekom robis,tak sa to moze opakovat...mozno ma zly den aj on...

marisssa

ano som v praci, co je na tom cudne?? v jednej teme som uz pisala, ze robim colnu deklarantku... ked sa najde cas, tak som na nete..
je na tom nieco divne???

marisssa

edita--- a to ta ako preslo len tak? ved ja sa tiez branim,mam argumenty..ale tie slzy...
ja nechcem byt makka!!da sa to nejako vyriesit?