maly penis

Príspevok v téme: maly penis
anjelina

ahojte,mam problemik,ktory neskor moze prerast da vacsieho problemu.S priatelom sme spolu priblizne rok a vsetko nam spolu klape,pomaly planujeme dat sa uplne dokopy.Jediny problemik,ktory zatial ako problem nevnimam je,ze ho ma maleho a tenkeho :-(.To znamena 6x2,5cm.Ked je vo mne,takmer vobec ho necitim.K vrcholu ma sice vie doviest inymi metodami/oral ,nekonecne laskanie a pod/.Lenze mam obavy,ze ked nase sialene zalubenie opadne ,ci nezatuzim po chlapovi s normalnymi rozmermi.Respektive,myslite,ze aj po rokoch bude chlapa bavit uspokojovat svoju babu inak ako stykom?Jemu staci aj ten styk..dik za reakcie

jozef5555

hmm ved ale to pozeram na pravitko a to je strasne male urcite si to dobre odhadla ? neverim ze s takym je aj mozny sex to ledva dociahne dnu

jozef5555

6cm x 2,5 ? ach boze a ja tu zufam ze mam 16,5 x 5sirka asi by som sa mal upokojit.Neviem poradit co s tym ale keby mna nechala frajerka koli tomu ze mam maleho asi by som si na dalsiu uz netrufol.Ale kazdy inak no ja by som so 6cm sa nesnazil ani nadviazat vztah takze v tomto asi radit nemozem.Premysli si to co je dolezitejsie pre teba ci laska alebo dobry sex.

jahahaaa

jurko ak sa možem spytat tak kolko ma cm ked toto všetko robiš aby bol vacsi?? samozrejme ak nechceš tak neodpisuj

Jurko456654

Ahojte

takze ja vrelo odporucam toto:
-odkaz odstránený-
Mam od nich penimax crem-ten druhy penis xl krem je podla mna to iste.
potom som si kupil tie tabletky vigrx, ale podla mna aj ten rx extreme staci, no a andro penis mam od nich, ale ten je narocnejsi troska na pouzivanie, pretoze na neho musite mat trpezlivost a cas.

Kombinujem tie tri veci dokopy a po 3mesiacoch sa mi zvacsil o 0,7cm, samozrejme pokrecujem dalej uvidime aky bude vysledok :))

Este ten krem je dobre tak zlahka vtiarat na penis, ale nie do dierky...:)
tabletka vigrx ja jem jednu denne.

a s andro penisom tam odporucam trpezlivost ono je to najprv troska neprijemne, ale podla mna znacne prispieva k vysledku.

Budem v mojej kure pokracovat a napisem Vam ako sa mi zvacsil, teda o kolko ...

drzte sa

mimulatko555

moj ma mensieho, raz som mu to poedala, a odvtedy je to peklo, stale o tom hovorí. ale mne staci, som plne uspokojená, len ma mrzi ze som to povedala, to sa neda vratit s5!

johan

su aj ine metody. pozrite sa na tuto stranku. na nete sa daju najst iba same dobre reakcie, takze to zrejme funguje. keby to nebola pravda tak by to ludia vsade rozhlasili ako podvod ale k tomuto sa nikto negativne nevyjadruje

www.ultimate-male-enhancement.com

kissgirl

Ako si uz napisala,v tom "osiali " zamilovanosti si ludia take,da sa povedat detaily,nevsimaju.ale casom sa to moze zmenit.co sa tyka toho uspokojovania,ak patri medzi muzov,ktori"to"robia radi,nemal by byt v tom problem.ale nikdy nevies