Hepatitída C

nibirux

HEPATITYDA C SA PRENASA KRVOV,NIE JEDLOM!!! ALE TETOVANIM,INJEKCNIMI STRIEKACKAMI,TRANSFUZIOU,POHLAVNYM STIKOM nema priznaky niekedy unava,bolesti hlavy podobne chripke,pokles vahy nechutenstvo potom prejde do chronickeho stavu a zostava unavovy syndrom.

nibirux

MUSEL SA ZNOVA NAKAZIT !!!! JA SOM BOLA LIECENA V ROKU2005 KAZDE TRI MESIACE TI BERU KRV JA SOM MALA OD ZACIATKU NEGATYVNE 3KRAT PO SEBE ALE MNE TO ZISTILI HNED NA ZACIATKU BYVALI FRAJER MI ZATAJIL ZE JE CHORY NAPOSLEDY MI ROBILI KONTROLNE TESTY V ROKU2008 BOLI NEGATIVNE A TYM MA VIRADILI Z EVIDENCIE NAKAZENYCH A OZNAMILI MI ZE AK BY SOM ZNOVA ZOSTALA CHORA BERU MA AKO ZNOVU NAKAZENU A AKUTNE CHORU TO ZE TA VILIECIA TI NEDAVA ZARUKU ZE TO ZNOVU NEDOSTANES TY SI V PORIADKU? LEBO AK STE V TEDY SPOLU BOLI JE MOZNE ZE SI SA NAKAZILA TY POLROKA JE INKUBACNA DOBA A OPATOVNE JU DOSTAL OD TEBA AK NIE MAL BY POROZMYSLAT KDE JU MOHOL ZNOVA DOSTAT!!!DAJ SI SPRAVIT TESTY DRZIM PALCE AK BY SI SA CHCELA NIECO SPITAT NAPIS nibirux@zet.sk

mira

Tým sa myslí mäso cicavcov a vtákov. Mäso rýb, mäkýšov a drobných živočíchov je pre človeka skôr prijateľné. Chorí na pečeň by sa mali na dlhšiu dobu mäsa vzdať.

mira

Patogenne virusy sa dobre rozmnožujú v prekyselenom prostredí. To prekyselenie spôsobuje o. i. mäso a cukor. Keby prostredie v tele nebolo prekyselené z týchto pptravín, vírus by uhynul.
No a mäso priamo poškodzuje pečeň spolu s cukrom. Takže je škodlivé z viacerých dôvodov, o.i. i preto. že nesie so sebou toxiny, ktoré zaťažujú pečeň.

martina3

Ale veď ja som to stou dietou pochopila, viem, že je dôležitá, ale vôbec ju nedodržiaval - to som chcela povedať :)

RNG

len mala poznamka, kokosovy olej nenamaha pecen, lebo sa vstrebava aj bez pouzitia zlce, je mierne antibakterialny a antiviralny. Takze by som ho pri napadnutej peceni pouzival miesto inych olejov a masti.

martina3

Hm, s tou diétou to teda nie je veľká sláva... mal priateľku, ktorá mu varila veeeľmi "zdravé" jedlá, takže to mu asi moc nepomohlo... aj preto sa tu na to pýtam, lebo ho chcem orientovať správnym smerom