Procare - ako to vlastne funguje?

Príspevok v téme: Procare - ako to vlastne funguje?
maly_pavuk

Chcela by som sa spytat na procare, je toho plna reklama a vyzera to dost lakavo, lenze ja tomu velmi nechapem. Je tu niekto, kto tam chodi?Oplati sa to?Preplacaju rovnako ako ini lekari?Plati sa 3000 sk a mam fakt k dispozicii vsetkych lekarov?Rozmyslam nad tym a neviem co robit..moji lekari niesu nic moc a vkuse sa caka,posielau ma hore dole...budem vdacna za nazory:)

fero39

V ProCare som uz 3 rok. Bohuzial stale im davam sancu, ale uz je toho moc. Ked mi nieco je tak sa tam neda objednat alebo si s tym nevedia poradit a poslu ma na pohotovost alebo do inej nemocnice, kde ma samozrejme nechcu prijat. Takze si platim za starosti a za dobrodruzstvo. Smutna pravda je, ze ide im o to vyzbierat peniaze a mat podpisanych co najviac zmluv aby si mohli narokovat na peniaze z poistovni.

PROCARE NEODPORUCAM!!!!

smejko

Do Pro-care nikdy viac,v jeden deň ti pán doktor povie,že budeš doplácať 40 eur a na druhý deň ti zas iný doktor povie,že doplácať budeš 79 eur a smeje sa ti do očí.Zavádzanie klienta,stratila som v nich dôveru.Moji známi majú tiež zlé skúsenosti v pro-care,po 1-dňovej chirurgii sa na druhý deň aj tak všetci stavili v nemocnici pre zápal,alebo im to začalo hnisať.Tak sme sa rozhodli pre 3-dnovú chirurgiu v nemocnici.

limpo

Je to len ťahanie peňazí od ľudí. Máme zlú skúsenosť s gynekologiou Procare Ke, stále iný lekár, nezáujem, neurobili obvyklé vyšetrenia, na sťažnosť nereagovali. Po počiatočnej spokojnosti, som z nich čim ďalej, tým viac klamaný. Preto nedoporučujem, určite s nimi zmluvu nepredĺžim.

xxx1

do Mediusu/ProSanus/Pro Care chodim uz 10 rokov ale taky pristup ako za posledny rok som tam este nezazila.. Sestricky sa k pacientom spravaju ako za socializmu. Ked som ochorela a potrebovala prist bez obejdnania, div ze mi nevynadala ze co tam robim.. A to nebolo prvykrat co som sa dockala takeho pristupu od sestriciek v Pro Care.. Nehovoriac o tom ze na urgentne vysetrenie u zubara mozete rovno zabudnut..

Inac s doktormi mam len dobre skusenosti. Bohuzial kvoli pristupu sestriciek k platiacemu klientovi som sa rozhodla si hladat lekarov inde..

biopich

chcem sa opytat ako to je s jednodnovou chirurgiou, co sa tyka cien zakrokov...je to ako v ostatnych sukromnych klinakach alebo ci je to drahsie? chystam sa na zmensenie prs tak ma zaujima ako to chodi na tej klinike. Neviem ci sa mi oplati platit poplatok za jedneho lekara tych 2100 korun ako som tu nizsie citala ked by som tam isla len raz na operaciu a potom na kontroly.

kamim

Ja chodim do polikliniky procare skoro uz rok a rozhodol som sa tak po skusenosti ked som musel navstivit spirometriu - lekara na kramaroch. Lekarka bola v pohode ale po niekolkych hodinach cakania mi uz fakt dosla trpezlivost. V procare tolko cakat nemusim a pokial ma netrafi slak, ma az tak netrapi ci ma objednaju hned alebo o par dni. Aspon si mozem lepsie zorganizovat cas. v procare som platil len poplatok pri zapise, za vysetrenie som neplatil.

nespokojna1

U nas ma PROCARE poliliniku pod sebou.Avsak ludia s tymto systemom vobec nie su spokojni.Nutia ludi,aby si za vysetrenie u odborneho lekara platili.A to nie je spravne.Ludia by mali mat na vyber.Napriklad u nas je to tak,ze ked mam vseobecneho lekara,alebo zenskeho lekara statneho,tak si za termin,kedy ma objednaju na vysetrenie nemusim zaplatit.Avsak ked sa stane,ze potrebujes ist nutne k odbornemu lekarovi a vseobecny lekar ta tam bezodkladne posle,su schopni ta nechat cakat do poobedia,lebo podla nich musia najprv zobrat objednanych pacientov.Ale to,ze si sa nemala kedy objednat,lebo ta tam pred piatimi minutami poslala obvodna lekarka na neodkladne vysetrenie ich nezaujima,pretoze na recepcii ti mozu dat volny termin na objednanie az o tyzden v najlepsom pripade.A to uz nehovorim o tom,ze maju smolu ti,ktori nemaju obvodneho lekara statneho,lebo ti si musia za objednanie zaplatit,lebo inac ich odborny lekar nezoberie.Takze tento system je diskriminujuci a nuti pacientov,aby si platili.A uz vobec sa mi nepaci,ze sa mam nejakej slecne na recepcii spovedat,ci idem k tomu-ktoremu odbornemu lekarovi na kontrolu,ci na prve vysetrenie,ci idem kvoli zhorsenemu zdravotnemu stavu...

val

Polikliniky Procare ma takisto zaujali, no nemam jasno v tom, ako je to u nich s platenim a objednavanim sa na konkretny termin. Som poistencom Dovery a ak si v Procare napr.zaplatim rocny poplatok za program basic care, tak potom na akekolvek osetrenie uz nedoplacam nic navyse? Takisto by ma zaujimalo, ze ak budem napr.prechladnuta (nadcha, chripka...), tak sa musim k praktickemu lekarovi objednat na konkretny termin, alebo sa k nemu da ist len tak, kedy to potrebujem? Plati sa nieco navyse za toto vysetrenie? Dakujem za vsetky odpovede