Krvacanie z posvy

Príspevok v téme: Krvacanie z posvy
tinusska

Dnes rano som zacala z nicoho nic krvacat, nie je to nic silne, ale ani slabe. Som v polke balenia hak - belara. Predvcerom sa mi stalo, ze som zabudla na tabletku, ale stihla som si ju dat do tych 12 hod, a potom som pokracovala normalne. Tehotna nie som. Beriem Roaccutane a s priatelom pouzivame aj kondom. Zacala som vsak intenzivnejsie cvicit - pod dohladom trenera. Strava je ok - zdrava a dietna, sice cez vikend toho bolo aj trosku viac, takze hladom netrpim. chcem vediet, ci aj vy ste mali nieco podobne. ako gynekologicke pojdem, chcela by som ist zajtra, ze ked to mam dnes prvy den, ze ci to bude silnejsie, alebo to zoslabne. Cez vikend som da sa povedat ani nesportovala, iba v nedelu sme si boli zahrat squash hodinku, ale to nebola ziadna moc namaha.. Dakujem za vase reakcie...

redka

to je co za nezmysel? ako mozes mat krvacanie mimo menstruacie ked si este podla tvojich slov menstruaciu nemala????

neplnoleta

Dobry den tiez mam problem s castym krvacanim mimo menstruacie . Mam tiez iba 13 a bojim sa co sa deje . Nakolko som este menstruaciu nemala moze to byt spojene s tym ?? Dakujem prosim poradte mi !!

neplnoleta

Dobrý deň ja som sa dnes ráno zobudila išla som na WC a na nohavičkách som mala KRV ale nieje to nič silné určite to nieje menštruácia včera poobede som si tam strčilaprst 1 až 2 krát :( obávam sa či to nieje nejaká INFEKCIA ale niečo také prosím vás veľlmipekne odpíšte mi ja mám iba 13 rokov a velmi sa obávam že či to je niečo vážne alebo nie !!!! A menštruáciu som dostala asi pred rokom. Dakujem prosím napíšte mi !!!!

Miskanr

Na tvojom mieste by som sa aspoň telefonicky informovala u svojho gynekológa. Ja som brala HAK 4 roky a nikdy sa mi nič podobne nestalo. Najlepšie je volať lekárovy a on ti povie čo a ako. Aby si sa zbytočne neznervoznovala do zajtra